Ewa Przyborowska przechodzi do Kamikaze z Deloitte Digital

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ewa Przyborowska przechodzi do Kamikaze z Deloitte Digital

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Ewa Przyborowska, obejmując stanowisko Senior Account Manager. Wcześniej pracowała w Deloitte Digital, pełniąc taką samą funkcję.

W branży digital Ewa Przyborowska pracuje od 9 lat. Do Kamikaze przeszła z Deloitte Digital, gdzie również pracowała na stanowisku Senior Account Manager. Odpowiedzialna była za zarządzanie zespołem accounckim pracującym m.in. dla firm: Polkomtel, PepsiCo General Bottlers Poland (Lipton Ice Tea), McCormick (Kamis), Teva, Valeant, Indesit/Hotpoint.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Odpowiadała także za prowadzenie projektów (polskich i międzynarodowych), współtworzenie strategii marketingowych i obsługę przetargów.

Ewa Przyborowska karierę rozpoczynała w 2009 roku w agencji Digital One, z biegiem lat awansując, aż do stanowiska Senior Account Manager.

W agencji Kamikaze zajmie się w najbliższym czasie zbudowaniem swojego zespołu accounckiego, koordynacją projektów m.in. dla Orange Polska, jak również działaniami z zakresu new business.

Kamikaze to działająca od 11 lat niezależna agencja interaktywna z zacięciem strategicznym. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange, L’Oreal, Super-Pharm, Eurobank, McCormick, Fortuna, Łowicz, Kotlin.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij