GutPR dla ThermaSmart PRO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GutPR dla ThermaSmart PRO

Thermaflex Izolacji Sp. z o. o. to międzynarodowa firma, założona w Holandii w 1976, która gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej.

Od 2010 roku działania Public Relations systematycznie powierza agencji GutPR. Tegoroczna wiosenna współpraca pomiędzy Thermaflex a GutPR obejmuje działania komunikacyjne dla nowości produktowej – systemu ThermaSmart PRO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ThermaSmart PRO – system do izolacji instalacji grzewczych i sanitarnych - to rozwiązanie spełnia wszystkie wyzwania budowlane w zakresie prawnym, zdrowia, bezpieczeństwa, wydajności i ochrony środowiska - nie tylko skutecznie izoluje, ale także zapewnia bezawaryjną pracę systemu przez wiele lat. Powstaje zgodnie z ekologicznym podejściem. System jest przyjazny środowisku i w znaczny sposób obniża koszty eksploatacji budynku.

Obsługą mediową tego rozwiązania zajmie się agencja GutPR. Umowa obejmuje przygotowanie materiałów prasowych, kontakt z dziennikarzami, prowadzenie monitoringu mediów oraz doradztwo komunikacyjne.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij