Reklama dnia: Przyjaźń dziewczynki z kotem pomogła jej zainteresować się światem

Reklama dnia: Przyjaźń dziewczynki z kotem pomogła jej zainteresować się światem

Whiskas w poruszającym spocie opowiada o przyjaźni młodej, autystycznej dziewczynki z kotem, który był jedynym „rodzajem terapii”, jaka do niej dotarła.

Projekt filmu oparty jest na prawdziwej historii ośmioletniej dziewczynki, Iris Grace, u której rozpoznano ASD. Kiedy w jej otoczeniu znalazł się kot imieniem Thuja, reakcja była natychmiastowa. Zwierze tak stymulowało ciekawość Iris, że ta zyskała więcej pewności siebie, zaczęła komunikować się z rodzicami i uczestniczyć w różnych działaniach, wykazała nawet niezwykły talent do malowania. Zobaczcie:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki tej historii powstała kampania, która opatrzona jest hashtagami #mycatwhiskas i #mycuriouscat, pod którymi zachęca się do dzielenia historiami o tym, jak koty zmieniły życie ludzi. Najlepsze historie staną się dalszymi częściami akcji.

Za kreację spotu odpowiedzialna jest brazylijska agencja BBDO ALMap.

PS

Co byście zrobili, gdybyście nagle stracili wzrok? Jak w takiej sytuacji odzyskać chęć do życia? 

Taka właśnie sytuacja spotkała bohaterkę spotu Pedigree. Wszystko pogrążyło się nagle w ciemności. Lekarze okazali się bezradni, a kobieta nie wiedziała, w jaki sposób nadal funkcjonować. Z pomocą przyszedł jej… pies.

PS2

Autyzm jest zaburzeniem rozwoju diagnozowanym coraz częściej, niestety większość z nas wciąż nie potrafi odpowiedzieć na pytanie „Czym jest autyzm?”. Poniżej polska kampania społeczna, która ma zwrócić naszą uwagę na problem dzieci z tym zaburzeniem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij