Piotr Żyła wybrał fotel VIP w sieci Multikino!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Żyła wybrał fotel VIP w sieci Multikino!

W ofercie Multikina, należącego do Grupy VUE, na widzów czekają wygodne i luksusowe fotele VIP. W ich promocję sieć kinowa zaangażowała Piotra Żyłę, polskiego skoczka narciarskiego, który wciela się w postaci głównych bohaterów z największych kinowych hitów.

Sieć Multikino należy do Grupy VUE, która jest mocno rozpoznawalna marką, znaną z zaawansowanych technologicznie rozwiązań w branży kinowej. Multikino korzystając z dobrych praktyk Grupy VUE, oferuje swoim klientom fotele VIP, które gwarantują najwyższy komfort podczas oglądania filmów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

24 maja br. Multikino rozpoczyna kampanię promującą fotele VIP. Został do niej zaangażowany Piotr Żyła – drużynowy mistrz świata z 2017 roku, trzykrotny brązowy medalista i olimpijczyk z Soczi 2014, a także indywidualny brązowy medalista mistrzostw świata na dużej skoczni z Lahti 2017.  

Cieszymy się, że właśnie Piotr Żyła zdecydował się na współpracę z nami przy promocji foteli VIP. Jego poczucie humoru doskonale wpisuje się w założenia naszej kampanii. Przy okazji najważniejszych premier filmowych naszego ambasadora będzie można zobaczyć w innej charakteryzacji – wyjaśnia Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Dyrektor Marketingu, Multikino S.A. 

W pierwszej odsłonie kampanii promującej fotele VIP Piotr Żyła wciela się w piracką postać. Współpraca jest zaplanowana do końca 2017 roku.

Fotele VIP w Multikinie są wykonane ze skóry oraz mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Są one zlokalizowane w wybranej części sali i zapewniają kinomanom najlepszy komfort odbioru filmu. Miejsca na fotelach VIP można nabyć przy zakupie biletów w kasach kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji Multikino dostępnej dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij