Filip Połoska dołącza do Grupy Onet-RAS Polska jako redaktor naczelny NOIZZ PL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Filip Połoska dołącza do  Grupy Onet-RAS Polska  jako redaktor naczelny NOIZZ PL

Filip Połoska obejmie stanowisko redaktora naczelnego NOIZZ. Paweł Pawelec, współzałożyciel marki NOIZZ i obecny redaktor naczelny, obejmie w NOIZZ nową funkcję na szczeblu międzynarodowym.

Do jego obowiązków należeć będzie rozwijanie platformy oraz wymiana treści pomiędzy oddziałami NOIZZ w poszczególnych krajach. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozwijając NOIZZ, chcemy skupić się na odbiorcach z pokolenia C. W tym celu kładziemy nacisk na trendy i treści o charakterze miejskim oraz opinie. Jesteśmy przekonani, że NOIZZ stanie się preferowanym medium dla tzw. „digital natives”  we wszystkich krajach, w których jesteśmy obecni. – komentuje Martyna Majchrzak, dyrektor publikacji cyfrowych Grupy w Ringier Axel Springer Media AG. 

Przez ponad rok Paweł Pawelec wraz z zespołem z powodzeniem budował pozycję NOIZZ w Polsce, tworząc udany produkt o dużym zasięgu w mediach społecznościowych i wprowadzając szereg innowacji.  Jedną z nich jest marka Noizz Food, która osiągnąwszy nadspodziewanie dobre wyniki w Polsce, została wprowadzona na rynki zagraniczne, gdzie kierowana jest do odbiorców mówiących po angielsku, hiszpańsku i portugalsku.

Doświadczenie zgromadzone w Polsce było inspiracją dla międzynarodowej ekspansji. NOIZZ z sukcesami działa już w Niemczech, Serbii, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. – Po udanym wejściu na rynki zagraniczne zespół NOIZZ z jeszcze większym zaangażowaniem podchodzi do dostarczania najwyższej jakości treści odbiorcom w każdym wieku, których łączy nowoczesny, miejski styl życia oparty na współczesnej formie komunikacji. Kolejnym ważnym krokiem na tej drodze jest wzmocnienie zespołu redakcyjnego, a mianowanie FilipaPołoski na stanowisko redaktora naczelnego to dopiero początek – powiedział Jovan Protic, dyrektor operacyjny Grupy Onet-RAS Polska. 

Filip Połoska pracował w Gazeta.pl od 2011 roku. Na początku tworzył satyryczny „Faktoid”, następnie zajmował się rozwojem formatów redakcyjnych w newsroomie oraz współtworzył nową strategię treści i wideo w mediach społecznościowych. Przez ostatnie dwa lata był szefem programowym strony głównej gazeta.pl

W kwietniu portal NOIZZ miał w Polsce 3,1 mln realnych użytkowników (Gemius/Megapanel). 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij