Reklama dnia: Jakiego masz skilla? Lekcja języka gamerskiego z doktorem nauk humanistycznych

Reklama dnia: Jakiego masz skilla? Lekcja języka gamerskiego z doktorem nauk humanistycznych

Kiedyś częściej niż w domu rodzice widzieli swoje dzieci na trzepakach, skaczących w gumę albo bawiących się w chowanego ze znajomymi ze szkoły.

Dziś, częściej niż o tabliczkę czekolady proszą o nową grę na PlayStation, albo o święty spokój, bo przecież „nie mogę zatrzymać tej gry mamo”! Dlatego media Expert stworzyło kampanię, w której uczy rodziców nadążać nad nowym językiem młodzieży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gamerski dla początkujących to cykl lekcji, które prowadzi Tomasz Kowalczuk, językoznawca i doktor nauk humanistycznych, dowiecie się z nich: m.in co to Skill, Nerd i AFK, a także znajdziecie sposób na to, by dzielić pasje gamerskie ze swoimi dziećmi.

Więcej spotów z kampanii tutaj.

Jeśli obejrzeliście wszystkie, to czy wypada nam nie powiedzieć GG?

Co myślicie o takich reklamach?

PS

Narodowe Centrum Kultury ruszyło jakiś czas temu z kampanią Ojczysty - dodaj do ulubionych. W jednym ze spotów przekonuje, że znajomość polszczyzny sprzyja porozumieniu między pokoleniami i przynosi szczęście w życiu zawodowym i osobistym :)

Inny spot z kampanii w groteskowy sposób zwraca uwagę na wszechobecny problem, jakim jest zaniedbywanie używania znaków diakrytycznych w komunikacji tekstowej.

PS2

W 2012 roku oku Ministerstwo Środowiska rozpoczęło kampanię "Wyłączamy prąd, włączamy oszczędzanie". Akcję urozmaiciły trzy spoty z udziałem profesorów Jerzego Bralczyka i Zbigniewa Lew-Starowicza, nie dość, że wsparli środowisko, to zadbali o nasz język!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij