Publicis Groupe wyróżniona tytułem Holding Roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Publicis Groupe wyróżniona tytułem Holding Roku

Po raz pierwszy w 17-letniej historii redakcja magazynu „Media i Marketing Polska” przyznała tytuł „Holding Roku”. Tym szczególnym wyróżnieniem nagrodzona została Grupa Publicis.

Redakcja doceniła w ten sposób fakt, że agencje należące do Publicis Groupe w Polsce, są najbardziej zaawansowane w procesie transformacji usług marketingowych i rozwoju nowych kompetencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wspólna nagroda dla Publicis Communications i Publicis Media, które tworzą holding Publicis w Polsce, została wręczona 25 maja podczas gali „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe MMP”. Publicis Groupe zostało uhonorowane za bardzo dobre wyniki biznesowe agencji, osiągnięcia na polu digitalowym oraz przeprowadzone w ubiegłym roku zmiany w strukturze i ofercie, która odpowiada na nowe potrzeby klientów, w gwałtownie zmieniającym się świecie komunikacji marketingowej.

W ramach globalnej strategii „Power of One”, holding Publicis zacieśnia wewnętrzną współpracę, w kluczowych obszarach z punktu widzenia potrzeb biznesowych klientów, tworzy synergiczne rozwiązania i rozwija nowe usługi. Publicis Communications i Publicis Media są centrami kompetencyjnymi, których zadaniem jest dostarczenie najlepszych w swojej klasie rozwiązań biznesowych i komunikacyjnych, takich jak: strategia komunikacji, kreacja produkcji, planowanie i zakup mediów, performance marketing, content marketing, e-commerce, analityka wspierana zaawansowaną technologią, PR, CSR oraz usługi konsultingowe z zakresu transformacji biznesowej.

 - Dzięki nowym rozwiązaniom organizacyjnym i technologicznym byliśmy w stanie zmienić formułę naszej grupy, zacieśnić współpracę pomiędzy agencjami i tam gdzie jest to możliwe, budować między nimi synergię. Jednocześnie wszystkie nasze marki agencyjne zachowują swoją tożsamość i nadal na wybranych polach są względem siebie konkurencyjne. Wielką dbałość przykładamy również do standardów obsługi i polityki poufności, co umożliwia nam lepszą penetrację rynku i dalszy wzrost – mówi Tomasz Pawlikowski, Chairman & CEO Publicis Communications Poland.

- Redakcja „Media&Marketing Polska” przyznając po raz pierwszy tytuł Holdingu Roku, wykazała się świetnym wyczuciem tendencji, które zaczynają dominować na rynku usług marketingowych. Silne agencje działające w ramach dużego, nowocześnie zaprojektowanego i ukierunkowanego na dynamiczny rozwój holdingu, gwarantują reklamodawcom łatwy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, technologii, kompetencji i usług, dzięki którym mogą wspierać swoich klientów w budowaniu ich biznesu. Tytuł Holdingu Roku przyznany Grupie Publicis, to dowód na to, że nasze agencje, działające w ramach jednej organizacji, są w procesie transformacji najbardziej zaawansowane – mówi Piotr Piętka, CEO Publicis Media w Polsce. 

Globalna restrukturyzacja Publicis Groupe została ogłoszona przez Maurice’a Levy’ego, CEO Publicis Groupe, pod koniec 2015 r. W nowym modelu biznesowym wszystkie agencje i spółki należące do grupy podzielone zostały na cztery odrębne centra kompetencyjne: Publicis Communications, Publicis Media, Publicis Sapient i Publicis Healthcare. W skład Publicis Communications wchodzą agencje zajmujące się między innymi kreacją, produkcją, public relations i public affairs. W Polsce są to m.in.: Leo Burnett, Saatchi & Saatchi IS, Publicis Worldwide, MSLGROUP, Prodigious (struktura zajmującą się produkcją i adaptacją contentu) i Arc. Publicis Media w Polsce tworzą agencje Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread oraz departamenty specjalistyczne (Global Practices): Data Technology&Innovation oraz Analytics&Insights, Capability, Exchange, Business Transformation, Business Development i Communications.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij