Mobile Vikings i MOICO łączą siły

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobile Vikings i MOICO łączą siły

Mobile Vikings – operator sieci komórkowej, oferujący m.in. internet mobilny oraz MOICO – dostawca internetu światłowodowego i mediów domowych łączą siły i oficjalnie rozpoczynają współpracę. Cel – dostarczenie użytkownikom komplementarnej usługi, a także aktywizacja społeczności skupionych wokół...

... marek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dwie wrocławskie marki wyszły naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i stworzyły kompletną usługę, obejmującą internet mobilny, światłowodowy, telefon na kartę i telewizję. To pierwsza tego typu współpraca między operatorem wirtualnym a dostawcą internetu światłowodowego w Polsce. Na początek użytkownicy Mobile Vikings i MOICO będą mogli skorzystać z wzajemnych rabatów. Vikingowie otrzymają kody rabatowe umożliwiające darmowe korzystanie z usług MOICO przez pierwszy miesiąc. Podobnie użytkownicy MOICO będą mogli przez 31 dni cieszyć się usługami Mobile Vikings bez żadnych opłat.

Zarówno Mobile Vikings, jak i MOICO wyznają podobne podejście do konstrukcji samej oferty usług, jak i do budowania relacji ze społecznością swoich użytkowników. Brak umów terminowych, ograniczeń pakietowych i indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkowników umożliwiły markom biznesowy dialog, a w efekcie nawiązanie współpracy.

Nie bez przyczyny łączymy swoje siły właśnie z MOICO. Poza celem biznesowym łączy nas kilka ważnych wartości, a jedną z nich jest zgrana i lojalna społeczność. Obie marki – zarówno Mobile Vikings, jak i MOICO skupiają się na budowaniu trwałych relacji ze swoimi użytkownikami i wykraczają poza tradycyjne ramy dostawcy usług telekomunikacyjnych. Jesteśmy obecni w życiu naszych użytkowników, aktywizujemy miejską społeczność, a także organizujemy wydarzenia, na których poznajemy Vikingów i MOICO-wiczów – mówi Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w Mobile Vikings.

Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem obu dostawców była organizacja II edycji Kina Samochodowego w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu.

Event w ramach MOICO Enjoy Movies zintegrował fanów naszych marek, a dla nas był pierwszym, udanym sprawdzianem współpracy – podkreśla Radosław Lewandowski z MOICO.

Dzięki nowej, kompletnej usłudze wspólnie z Mobile Vikings jesteśmy aktualnie jedną z ciekawszych alternatyw dla oferty telekomunikacyjnych gigantów w Polsce. Chcemy, żeby nasza oferta była jak najszerzej dostępna, dlatego cały czas zwiększamy liczbę regionalnych partnerów, z którymi współpracujemy na poziomie infrastruktury światłowodowej – dodaje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij