Auto Idea ufunduje nowego Mercedesa CLA 200 Coupé za Hole in One na dołku nr 4

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Auto Idea ufunduje nowego Mercedesa CLA 200 Coupé za Hole in One na dołku nr 4

14 dołków konkursowych, nowy Mercedes CLA 200 Coupé za Hole in One na dołku nr 4. Turniej golfowy duetów firmowych „Plej WCGC Poland” już za tydzień! Zapisy trwają.

W trzeciej polskiej edycji turnieju World Corporate Golf Challenge - Plej WCGC Poland wezmą udział duety firmowe, które zarejestrowały swój udział, bądź dokonają rejestracji na stronie (zapisy trwają do 5 czerwca). Rozgrywki odbędą się 9 i 10 czerwca na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Nagrodą dla zwycięskiego duetu jest wyjazd na światowy finał World Corporate Golf Challenge (Cascais, Portugalia: 21-25.06.2017). Sponsorzy ufundowali także cenne nagrody za wyniki indywidualne na 14 dołkach, w tym Hole In One od Auto Idea Mercedes-Benz na dołku nr 4. Gracz, który jako pierwszy trafi do dołka nr 4 jednym uderzeniem, wygra nowego Mercedesa CLA 200 Coupé o wartości 170 000 PLN brutto!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sponsorem tytularnym i organizatorem wydarzenia jest agencja marketingu zintegrowanego Plej, która odpowiada za realizację turnieju w Polsce (zgodnie z wymogami licencji), pozyskanie i koordynację sponsorów, działania media relations oraz produkcję i realizację całego wydarzenia sportowego oraz towarzyszących mu atrakcji.

Sponsorem nagrody za Hole in One jest firma Auto Idea – działający od 1999 roku autoryzowany dealer Mercedes-Benz w Polsce. Auto Idea zapewnia kompleksowe usługi w dziedzinie sprzedaży i serwisu samochodów: osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz. Posiada trzy salony w Polsce: w Łomiankach, w Olsztynie i w Białymstoku.

Turniej WCGC Poland 2017 zostanie rozegrany 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Dodatkowo, 9 czerwca, zawodnicy Plej WCGC Poland, goście turnieju oraz przedstawicie mediów spotkają się na gali wieczornej w Reducie Banku Polskiego, w trakcie której wręczone zostaną nagrody za wyniki indywidualne po pierwszym dniu rozgrywek. Galę poprowadzi ambasador turnieju w Polsce – Mateusz Kusznierewicz, który w turnieju gra w drużynie KuLig Team w parze z Michałem Ligockim, a na scenie pojawi się między innymi jazzowy zespół Something Blue.

Sponsorami i partnerami polskiej edycji turnieju są: Plej, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Auto Idea Mercedes-Benz, Reduta Banku Polskiego, Ballantine’s, Deli Catering, Legia Warszawa, Rent Design, Grupa e4e, Anseba Music, Dr Irena Eris, Premium Yachting, FootJoy, Titleist, Bushnell Golf, Akville i Vytautas.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Golf&Roll, Media & Marketing Polska, Think Mice, MeetingPlanner.pl, OOHmagazine i OOHevent.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij