Reklama dnia: Pandora i Michel Gondry zabiorą Cię w historyczną podróż z muzyką

Reklama dnia: Pandora i Michel Gondry zabiorą Cię w historyczną podróż z muzyką

Pandora, platforma do streamingu muzyki, prezentuje spot, dzięki któremu możesz poznać spory kawałek muzycznej historii. Morrison Hotel, The Doors, czy Rolling Stones to tylko część klasyków, które usłyszysz i zobaczysz w spocie.

Spot jest częścią kampanii „Brzmij jak Pandora”, która ma na celu uczczenie indywidualności i zróżnicowania gustów muzycznych użytkowników aplikacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Melomani mają dziś bardziej złożone i elastyczne gusta niż kiedykolwiek. „Sounds Like You” uosabia unikalną zdolność Pandory, która pozwala dostarczyć doznania muzyczne każdemu ze słuchaczy.” - komentuje Nick Preston, szef marketingu w Pandorze.

Do produkcji spotu, twórcy aplikacji zaprosili Michela Gondry’ego, który na swoim koncie ma Oscara za scenariusz do filmu “Zakochany bez pamięci”.

PS 

Kiedy YouTube promowało swoją nową aplikację Youtube Music, wypuściło kilka ciekawych spotów. Ich krótkie historyjki uświadamiają nam, że wybrany gatunek muzyczny mówi nam bardzo wiele o ich osobowości. Muzyka towarzyszy im podczas najważniejszych momentów ich dnia. Słuchając ulubionej piosenki, nie muszą się krygować, są po prostu sobą.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij