Now! Go Online, czyli jak skutecznie pomagać innym przez internet!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Now! Go Online, czyli jak skutecznie pomagać innym przez internet!

W XXI wieku, w dobie komputerów i smartfonów, w Internecie nieustannie toczy się życie. W sieci możemy znaleźć dosłownie każde interesujące nas zagadnienie, wybrać się w egzotyczną podróż nie ruszając się z miejsca lub zrobić zakupy za pomocą jednego kliknięcia myszką.

Internet to także rosnące wyzwanie dla organizacji pozarządowych, które dzięki niemu zyskują całą paletę możliwości rozwoju swojej społecznej aktywności. Świata NGO bez Internetu nie wyobraża sobie Jurek Owsiak - dziś Internet stał się miejscem rozwoju, promocji i nawiązywania współpracy pomiędzy organizacjami pozarządowymi, sposobem na zdobywanie wiedzy, sponsorów i wolontariuszy. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wyczuwając społeczne potrzeby i idąc za rozwojem technologii, także działa w sieci i nie pozostaje w tyle starając się sprostać rosnącym wymaganiom Internautów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Właśnie dlatego Orkiestra postanowiła zorganizować konferencję "Now! Go Online", na którą zaproszeni zostali przedstawiciele najaktywniejszych organizacji pozarządowych. Celem spotkania jest wzajemne inspirowanie się do szerszych działań w przestrzeni online, które dotychczas dla wielu z organizacji non profit mogły być sferą odległą i nieznaną. Fundacja, organizując to spotkanie, pragnie przedstawić ogromne możliwości działalności internetowej, podzielić się wiedzą i doświadczeniem niezwykłych gości oraz przedstawić innym organizacjom przetarte ścieżki w tym trudnym, technologicznym gąszczu. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać przedstawicieli polskiego środowiska internetowego: blogerów, właścicieli firm i usług internetowych, startupowców, a także innych fundacji. Swoje doświadczenia prezentować będą m.in. Google, YouTube, Allegro, PayU, Brand24, Socjomania, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Zuch. Jedną z prezentacji przygotowała też Fundacja Mimo Wszystko Anny Dymnej, o czym z dumą mówi Marta Marczuk-Komiszke, Specjalista ds. PR Fundacji - Liczymy, że konferencja Now Go Online będzie inspirującą dyskusją i przyniesie wiele ciekawych pomysłów na działania trzeciego sektora w wirtualnej przestrzeni na rzecz realnej poprawy otaczającego nas świata.

Konferencja ma być także okazją do tego, by przedstawicieli najaktywniejszych polskich organizacji pozarządowych zbliżyć z twórcami, kreatorami i specjalistami, którzy wiele wiedzą o tym, jak na co dzień skutecznie korzystać z nowoczesnych technologii. Zresztą wiele organizacji pozarządowych już dziś intensywnie szuka takiego wsparcia, rozwijając swoje interaktywne formy działań.

- Na naszych szkoleniach pojawiły się największe, medialne organizacje, jak i koła gospodyń wiejskich, które już na następny dzień wysłały nam zaproszenia do stworzonych stron na Facebooku - podkreśla Bartłomiej Rak reprezentujący Socjomanię, jedną z największych spółek konsultingowo-szkoleniowych zajmujących się komunikacją w Internecie - Cieszę się, że osoby związane z WOŚP zdecydowały się na organizację tego wydarzenia. Kto jeśli nie oni? :) Organizacją pozarządowym należy się dobra, merytoryczna konferencja o internecie, bo to idealne narzędzie dla właśnie dla nich.

Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne! Miejsca przewidziane dla uczestników wyczerpały się w kilka godzin od rozpoczęcia elektronicznej rejestracji. Konferencja nie będzie jednak zamknięta tylko dla tych, którym udało się zarejestrować swoje uczestnictwo. - Zapraszamy na stronę internetową konferencji - www.nowgoonline.wosp.org.pl oraz oczywiście na fanpage www.facebook.com/NowGoOnline - zachęca Anna Jadwiga Orzech z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - To, o czym rozmawiać będziemy w czasie spotkania, ma być także kopalną wiedzy dla wszystkich zainteresowanych przedstawicieli świata NGO. Nie zabraknie więc relacji video, najważniejszych wniosków oraz różnych opowieści podsumowujących to, co wydarzyło się na NowGoOnline!

Konferencja "Now! Go Online" odbędzie się już w najbliższy czwartek w Collegium Civitas w Warszawie. NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij