Ogilvy & Mather z pionierską kampanią w kategorii medtech

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ogilvy & Mather z pionierską kampanią w kategorii medtech

6 czerwca rozpoczęła się kampania wprowadzająca na polski rynek urządzenie Philips Lumify – mobilną głowicę USG podłączaną bezpośrednio do smartfona lub tabletu. Za działania komunikacyjne odpowiada Ogilvy & Mather i jest to kolejny projekt z zakresu healthcare realizowany przez tę agencję.

Media zostały zaplanowane i kupione przez Havas Media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem kampanii jest zaprezentowanie urządzenia jako technologicznej innowacji umożliwiającej lekarzom przeprowadzanie badania ultrasonograficznego w każdej sytuacji.

Bycie liderem technologicznym w kategorii urządzeń USG to dla firmy Philips już tradycja. Projektujemy i wytwarzamy najbardziej zaawansowane głowice, umożliwiające najwyższej jakości obrazowanie. Niestety, dostęp do nich bywa ograniczony, co sprawia, że USG nie jest wykorzystywane w diagnostyce tak jak powinno – jako źródło szybkich i właściwych informacji. Philips Lumify ma to zmienić. Wysokiej jakości zdjęcia USG pojawiają się błyskawicznie, dosłownie na dłoni, skracając proces decyzyjny do minimum – stwierdza Marta Wojkowska, Dyrektor Marketingu Philips Polska.

Kampania zrywa z tradycyjnym podejściem do komunikacji na rynku medycznym. Silna obecność w mediach społecznościowych, współpraca z liderami opinii oraz szerokie wykorzystanie treści tworzonych przez użytkowników będzie uzupełnione obecnością w mediach tradycyjnych, na warsztatach i podczas wydarzeń branżowych. Plan aktywacji obejmuje także kompleksowe działania edukacyjne skierowane do lekarzy, którzy nie korzystali do tej pory z urządzeń USG w swojej praktyce lekarskiej.

Chcemy być pionierem komunikacji na rynku healthcare. Philips Lumify to przełomowa innowacja technologiczna, a przełamywanie barier jest wpisane w DNA tej marki. Dlatego komunikujemy się tam, gdzie sprzęt medyczny jeszcze się nie pojawiał, z treściami, które do tej pory były wykorzystywane raczej w świecie nowoczesnych technologii niż healthcare. W ten sposób tworzymy podwaliny komunikacji kategorii medtech. To dla nas wyjątkowe doświadczenie – mówi Elżbieta Twardowska, strategy Director Ogilvy & Mather.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij