MEC Wavemaker z nowym zespołem kreatywnym i pod kierownictwem Emila Tumiłowicza

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MEC Wavemaker z nowym zespołem kreatywnym i pod kierownictwem Emila Tumiłowicza

Emil Tumiłowicz pokieruje MEC Wavemaker, marką content-marketingową MEC. Do MEC Wavemaker dołączył właśnie zespół creative headów, którzy odpowiadają za jakość kreacji agencji.

Do MEC Wavemaker, marki content-marketingowej MEC, dołączył właśnie nowy zespół kreatywny. Daniel Przygoda i Michał Klusek pokierują pracami kreacji MEC Wavemaker wyspecjalizowanej w tworzeniu treści na różne platformy dystrybucji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Daniel Przygoda objął stanowisko creative head. Do MEC Wavemaker przeszedł z VML, gdzie pracował jako senior copywriter. Wcześniej był związany m.in. z K2 Internet. Michał Klusek również jest w MEC Wavemeker creative head, a wcześniej pracował m.in. na stanowisku head of design w Lubię To.  Nowi kierownicy kreacji przejęli obowiązki Macieja Maciejewskiego, który po kilku latach odszedł z MEC.  

Zarządzanie całością prac MEC Wavemaker przejął Emil Tumiłowicz, który przez ostatnie miesiące współkierował marką. Emil pozostaje jednocześnie szefem obsługi klienta w MEC Wavemaker. W rozbudowie oferty i portfolio marki wspiera Tomasz Rzepniewski, managing partner MEC odpowiedzialny za digital w zarządzie MEC. 

Emil Tumiłowicz pracuje w MEC Wavemaker od ponad roku, dołączył do agencji w momencie wprowadzania nowej marki, a wcześniej pracował m.in. w K2, Artegence i MRM/McCann.

Przypomnijmy, że marka MEC Wavemaker działa od kwietnia ub.r., Polska była jednym z 10 pierwszych rynków, na których sieć uruchomiła tę strukturę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij