Gala Ekstraklasy po raz 5-ty z endorfina events

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gala Ekstraklasy po raz 5-ty z endorfina events

Gala Ekstraklasy jest największą i najbardziej prestiżową galą piłkarską w Polsce. Za realizację eventu po raz kolejny odpowiedzialna była agencja endorfina events.

Tegoroczna gala odbyła się w warszawskim ATM Studio. Zgromadziła ponad 500 gości, w tym najważniejsze osobistości ze świata polskiej piłki nożnej oraz licznych celebrytów. Prestiżową nagrodę Piłkarza Sezonu otrzymał piłkarz Legii Warszawa Vadis Odidja Ofoe a Trenerem Sezonu został Maciej Bartoszek z Korony Kielce. Gala była transmitowana przez telewizję CANAL +. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- To już piąty rok naszej wspólnej pracy z agencją endorfina. Dobrze się znamy i rozumiemy wzajemne potrzeby. Jesteśmy dobrymi partnerami, dzięki czemu możemy co roku podnosić poziom organizacyjny i wizualny wydarzenia - mówi Michał Siara, marketing manager w Ekstraklasa S.A. 

Agencja endorfina events odpowiedzialna była za dobór miejsca, kreację i budowę scenografii, nadzór nad całościową produkcją, obsługę logistyczną i eventową wydarzenia, w tym afterparty, które odbyło się po ceremonii. Za realizację telewizyjną odpowiedzialna była Ekstraklasa Live Park.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij