Media Trendy 2013 - laureaci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Media Trendy 2013 - laureaci

Podczas uroczystej Gali, 22. kwietnia poznaliśmy laureatów konkursu Media Trendy 2013. Przyznano 11 nagród i 22 wyróżnienia. W tym roku nie przyznano Grand Prix.

W konkursie Young Media Lions, nagrodę główną – wyjazd na Festiwal Cannes Lions zdobył team z domu mediowego Starcom: Anna Kozłowska i Monika Dzikiewicz Wyróżnienia otrzymali: Agata Szymańska i Tomasz Przeździecki z domu mediowego Maxus, Natalia Bielińska i Kaja Białowąs z domu mediowego MEC oraz Anna Dąbrowska i Bartosz Niewiadomski z domu mediowego Equinox.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najwięcej nagród, wyróżnień i nominacji zdobyły agencje:

  • OMD (3 nagrody, 1 wyróżnienie, 4 nominacje)
  • DDB Warszawa (3 nagrody, 1 wyróżnienie, 2 nominacje)
  • Starcom MediaVest Group (1 nagroda, 5 wyróżnień, 2 nominacje)

Pozostałe agencje docenione w tegorocznym konkursie to: MEC, MediaCom Warszawa, Tribal DDB, John Pitcher, K2, 180Heartbeats + Jung v. Matt, Heureka, Mindshare Polska, PanMedia Western, Lemon Sky, The Digitals, McCann Warsaw, PZL, Cheil Poland, Tequila Polska, McCann Warsaw, Leo Burnett Warsaw, Brasil.

W tym roku po praz pierwszy ogłoszono ranking Agencji i Domów Mediowych oraz Mediów. Za nominację przyznawano 1 punkt, za wyróżnienie 5 punktów, a za nagrodę 10 punktów.

Ranking przedstawia się następująco:

Nagrody specjalne trafiły do:

  • Medium Roku: YouTube - za stały rozwój wysokiej jakości kanałów tematycznych i współpracę przy tworzeniu profesjonalnych treści w Polsce i na terenie Europy Środkowo – Wschodniej.
  • Wydarzenie Roku: wojna o ACTA - za wyjątkowe wydarzenia roku w mediach (i nie tylko). To nagroda tysięcy internautów, którzy uznali, że zagrożony jest ich świat: świat internetu, wolnego słowa i swobodnej wymiany treści. Za zjednoczenie sił niezależnie od poglądów religijnych, statusu społecznego i wykształcenia.
  • Człowiek Roku: Polscy Paraolimpijczycy - za to, że tak znacząco można było wypromować ideę, która do tej pory stała w cieniu. To jak zmieniło się postrzeganie dyscyplin paraolimpijskich poprzez dostrzeżenie jaskrawego kontrastu pomiędzy ich promocją w kraju i za granicą. W Polsce transmisję można było obejrzeć tylko w internecie, podczas gdy nasi sportowcy zdobyli 36 medali, w tym 14 złotych, 13 srebrnych i 9 brązowych. Polacy zajęli 9. miejsce w klasyfikacji medalowej (na 76 krajów) oraz pobili 5 rekordów świata, a to w porównaniu z Igrzyskami Olimpijskim jest niezwykle imponującym wynikiem. Czy ktoś jeszcze wątpi, że Paraolimpiadę warto relacjonować?
W galerii lista laureatów oraz opis wybranych nagrodzonych akcji:
 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij