Miasto Mercedes – nowy projekt Mercedes-Benz Polska i WWAA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miasto Mercedes – nowy projekt Mercedes-Benz Polska i WWAA

Mercedes-Benz Polska i WWAA po raz kolejny zaskakują wyjątkowym projektem. Tym razem zamiast do Stacji Mercedes zapraszają do Miasta Mercedes. Przez tydzień w Soho Factory będziemy mogli nie tylko wspólnie spojrzeć w przyszłość, ale też współtworzyć nowe rozwiązania architektoniczne i...

... oczywiście wypróbować najnowsze modele Mercedesa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Miasto Mercedes to projekt, który na przykładzie pięciu indywidualnych historii pokazuje nowe sposoby miejskiego życia i mobilności. Na wystawie obejrzymy niezwykłe modele domów, dopasowanych do każdej historii i połączonych z odpowiadającym jej modelem Mercedesa.

Najbardziej interesują nas poszukiwania oryginalnych, niekonwencjonalnych form zamieszkiwania w zastanych ramach przestrzennych, w oparciu o idee dogęszczania istniejącej tkanki architektonicznej i współdzielenia np. samochodu czy domu” – mówi Marcin Mostafa, architekt WWAA.

Projekt Miasto Mercedes łączy architekturę, sztukę i technologię. Wszystko po to, byśmy już teraz choć trochę doświadczyli miejskiego życia w przyszłości. Dzięki specjalnej aplikacji każdy będzie mógł indywidualnie odkrywać potencjał ukryty w Warszawie i wykreować własny model mieszkania, który następnie będzie mógł wydrukować na drukarce 3D.

W ciągu najbliższych kilku lat kwestie mobilności zmienią się bardziej niż przez ostatnie pół wieku. Chcemy, by nasi klienci, tak jak my, nie mogli się doczekać przyszłości. Stąd razem z WWAA już dzisiaj zapraszamy do świata, w którym każdy będzie miał wybór, jak chce mieszkać i jak poruszać się po mieście” – mówi Artur Konarski, Head of Product & Marketing Mercedes-Benz Polska.

Przez cały tydzień w Mieście Mercedes będzie można razem z kuratorami wziąć udział w wystawie, skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy dziecięcej i odbyć jazdę testową. W sobotę, niedzielę i poniedziałek wieczorem Gutek Film zaprasza na kino samochodowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij