Giełda Leadów - nowoczesne narzędzie dla agencji nieruchomości od Domiporta.pl

Giełda Leadów - nowoczesne narzędzie dla agencji nieruchomości od Domiporta.pl

Serwis Domiporta.pl wprowadził do swojej oferty Giełdę Leadów - innowacyjne rozwiązanie dla klientów instytucjonalnych oparte na mechanizmach big data. Dzięki nowemu narzędziu agencje nieruchomości mogą zwiększyć efektywność swoich działań poprzez kierowanie ogłoszeń do konkretnych użytkowników...

... których wyszukiwania odpowiadają ich ofercie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Giełda Leadów to usługa dostępna dla klientów profesjonalnych Domiporta.pl, którzy chcą precyzyjnie i szybko docierać do konkretnego użytkownika poszukującego danego rodzaju nieruchomości.

Narzędzie działa w oparciu o autorski i zaawansowany algorytm zbierający informacje o użytkownikach Domiporta.pl w czasie rzeczywistym i tworzący ich wirtualne profile. Mechanizm dopasowuje profile do ofert poszczególnych agencji nieruchomości, które mogą na tej podstawie zaproponować użytkownikom konkretne oferty, dopasowane do ich wyszukiwań.

Nowością w naszym rozwiązaniu jest odwrócenie relacji. To agencje nieruchomości mogą inicjować kontakt z użytkownikami naszego serwisu, a nie – jak to było dotychczas – osoba szukająca nieruchomości. Kontakt podejmowany jest z poziomu panelu klienta – tłumaczy Anna Kołodziejczyk, dyrektor rozwoju i marketingu Domiporta.pl.

Nowe rozwiązanie to także ułatwienie dla użytkowników serwisu – ogłoszenia, które widzą na stronie są lepiej dopasowane do ich wyszukiwań.

Wyniki pierwszych testów wskazują, że dzięki Giełdzie Leadów nasi użytkownicy znacznie częściej otrzymywali od agencji interesujące ich propozycje ofert i wyrażali chęć poznania szczegółów – dodaje Anna Kołodziejczyk, dyrektor rozwoju i marketingu Domiporta.pl.

Giełda Leadów jest dostępna w ofercie Domiporta.pl w modelu abonamentowym.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij