Hopsoda - Egzotyka chmiel spotyka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hopsoda - Egzotyka chmiel spotyka

Na rynku zadebiutowała Hopsoda – pierwszy w Polsce bezalkoholowy napój, który łączy egzotyczne owoce z aromatycznym chmielem. Producentem napoju i pomysłodawcą marki jest Ostecx Créative agencja z największym piwnym portfolio w Polsce.

Marka jest adresowana do odkrywców nowych smaków, fanów popularnego w ostatnich latach piwa rzemieślniczego oraz wszystkich zwolenników napojów orzeźwiających.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nazwa Hopsoda powstała z połączenia angielskiego słowa „hop”, co oznacza chmiel oraz słowa „soda”, które odnosi się do kategorii napojów gazowanych.

Pierwsza odsłona Hopsody to OWOC YUZU, bardzo orzeźwiająca kompozycja smakowa azjatyckiego super-cytrusa łączącego w sobie smaki wielu znanych cytrusów i amerykańskiego chmielu Cascade - ikony wśród amerykańskich, nowofalowych chmieli, który dał początek piwnej rewolucji na świecie.

Hopsoda czerpie z ciągle rosnącej popularności piw rzemieślniczych i światowej mody na produkty z kategorii Sophisticated Drinks – napojów bezalkoholowych, które nawiązują w smaku do kategorii alkoholowej. Napój chmielowy doskonale wpisuje się w to zjawisko.

Wkrótce na rynku pojawią się kolejne warianty smakowe Hopsody – zawsze łączące egzotyczne, naturalne dodatki z różnymi odmianami chmielu. Napój jest gazowany i nie zawiera substancji konserwujących. Opakowanie to butelka bezzwrotna o pojemności 0,33 l z kapslem typu twist off.

Producentem napoju i pomysłodawcą marki jest Ostecx Créative agencja z największym piwnym portfolio w Polsce. Jej opakowania piw otrzymały liczne nagrody branżowe - KTR, Kreatura, Must Have Łódź Design Festiwal, Art of Packaging. To właśnie między innymi wieloletnia współpraca z browarami była inspiracją dla powstania Hopsody. Napój jest częścią większego projektu agencji - Craft Jungle czyli marki zajmującej się projektowaniem i produkcją odzieży oraz gadżetów dla fanów piwa rzemieślniczego oraz realizacją innych projektów krążących wokół polskiego i światowego craftu.

Więcej informacji na stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij