Potęga bycia tu i teraz - Brand impulse®

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Potęga bycia tu i teraz - Brand impulse®

Dnia 19 czerwca br. miała miejsce premiera kolejnej książki Grzegorza Kosson Brand impulse®, wydana przez Wydawnictwo Słowa i Myśli. Ta książka to zbiór 100 brand impulsów, przemyśleń, a każdy z nich to rezultat bycia tu i teraz oraz obserwowania otaczającego świata.

To efekt oczu i uszu szeroko otwartych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Potęga bycia tu i teraz

Marki, strategie, komunikacja, reklama, insighty, design thinking. Wszystko, co nas otacza, coś mówi. Czasem dosłownie, a czasami w formie nieokreślonych zjawisk, sytuacji i doświadczeń. Wszystko niesie ze sobą jakiś sens.

Wystarczy tylko patrzeć. Głębiej. Dalej. Szerzej. Bo wszystko może być impulsem dla marki, zaczynem jej kreowania oraz energią do zarządzania nią. Wystarczy tylko być uważnym.

Te inspiracje i myśli, brand impulsy, mogą pracować na Twój sukces. Możesz je czerpać ze sztuki, kultury, filozofii, historii, literatury, przyrody, podróży, spotkań czy też osobistych doświadczeń.

Brand impulse® pokaże Ci, jak odkrywać to, co jest głęboko ukryte. Jak z przypadkowości i chaosu wydobyć sens oraz wykorzystać to dla marki? Jak odnaleźć talent marki, to, co w niej najprawdziwsze i najlepsze dla świata?

Jednak, aby to zrobić, musisz samodzielnie myśleć, mieć własne zdanie i uważnie obserwować. Często podążać tam, gdzie nikt inny się nie zapuszcza i zatrzymywać, gdy wszyscy biegną. Wtedy przyjdzie natchnienie, bo taka jest siła obserwacji.

Rekomendacje:

Brand Impulse®” to jedyna w swoim rodzaju, unikalna pozycja książkowa napisana przez stratega i filozofa, dotykająca kondycji współczesnego marketingu. To lektura, która skłania do głębokich przemyśleń, dlatego warto ją dawkować i nad każdym rozdziałem zatrzymać się na chwilę, w ciszy. Wtedy, jak twierdzi sam Autor, dociera do nas prawda. - Magdalena Daniłoś, CEO OFFON Agency

Publikacja jest wyzwaniem rzuconym wszystkim, którzy uważają, że nic już nie jest w stanie ich zaskoczyć, albo uważają, że we współczesnym świecie niewiele nowego można wymyślić. Dzięki takim publikacjom nauka i praktyka może się rozwijać i czynić kolejne kroki. Jestem przekonany, że ma ona potencjał twórczego fermentu i wywołania inspirującej dyskusji. - Robert Kozielski, Katedra Marketingu, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego 

Grzegorz Kosson
Strateg i pisarz. Twórca opatentowanej, autorskiej metody „Brand Impulse®“, która w szybki sposób dociera do tożsamości, istoty i DNA marki. Wypracował własny, oryginalny styl, który wykorzystuje do wspierania przedsiębiorców, firm, miast i krajów, w budowaniu marek i idei, łączących masową przyjazność z głębokimi wartościami emocjonalnymi, społecznymi i kulturowymi.

Patronat medialny: Marketer+, Marketing w praktyce, NowyMarketing, Marketing przy kawie.

Książka w sprzedaży na stronie oraz w najlepszych księgarniach w całej Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij