Reklama dnia: Nowa reklama Apple sprawi, że niejedna łza zakręci Ci się w oku. Zobacz opowieść pełną magii i wspomnień

Reklama dnia: Nowa reklama Apple sprawi, że niejedna łza zakręci Ci się w oku. Zobacz opowieść pełną magii i wspomnień

Apple wypuściło nową reklamę promującą jedną z najciekawszych funkcji w iOS10, która automatycznie tworzy filmy z najciekawszych wspomnień w naszej galerii. „Archiwa” to emocjonalny storytelling, dzięki któremu niejednemu z nas zakręciła się łza w oku.

Wspomnienia są nieodzowną częścią ludzkiego życia. Kiedyś zatrzymywało się je na klatkach w aparatach analogowych, za które trzeba było sporo zapłacić. Dziś, w dobie smartfonów i tysiąca aplikacji ze zdjęciami, zapisujemy i chwalimy się każdą minutą naszego życia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podobnie jak w poprzednim spocie marki „Balony”, tak „Archiwa” przypominają nam magiczną bajkę. Samotny archiwista w pięknym budynku, który nietknięty przez rozwój technologii tworzy piękne prace. Stare szpule filmowe ułożone na półkach i piękne migawki wspomnień powodują, że reklamę można oglądać w zapętleniu.

W nowej funkcji, którą proponuję Apple, wspomnienia są łączone automatycznie w krótkie prezentacje ze zdjęć i filmów zrobionych lub nagranych tego samego dnia, w tym samym miejscu lub przedstawiających te same osoby. Dodatkowo system dobiera nam podkład muzyczny, dzięki któremu możemy ze wzruszeniem przeglądać, co nas spotkało w danym okresie. 

Spot “Balon” znajdziecie poniżej:

PS

Pamiętasz życie przed aplikacjami telefonicznymi? Apple w swoim spocie prezentuje wizję nowoczesnej APPokalipsy.

PS2

Apple opublikowało niedawno kilka nowych spotów reklamowych, które w nietypowy sposób mają zachęcić użytkowników Androida do przejścia na stronę iPhone'a.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij