Jak być pierwszym w wyszukiwaniach Google?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak być pierwszym w wyszukiwaniach Google?

W jaki sposób określić cele i strategię pozycjonowania? Jak efektywnie współpracować z wyszukiwarką Google, aby uzyskać ruch, który przełoży się na realizację celów bizneso-wych? Odpowiedzi na te pytania udzieli już 29 czerwca (czwartek) Sławomir Borowy – właściciel agencji „Asante”...

...specjalista od realizacji strategii SEO dla dużych marek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas warsztatów z podstaw pozycjonowania zostaną poruszone m.in takie kwestie jak: po-zycjonowanie w Google Maps oraz określanie celów, strategii i budżetowania SEO. W trakcie szkolenia Sławomir Borowy opowie uczestnikom jak wygląda współpraca z agencjami SEO, a także czym jest content marketing. Dodatkowo podzieli się wiedzą dotyczącą trendów optymali-zacji SEO w 2017 roku oraz nowoczesnych metod pozyskiwania linków.

Podczas warsztatów przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi. Wydarzenie skiero-wane jest do przedsiębiorców, startupowców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją przygo-dę z pozycjonowaniem stron internetowych.

Warsztaty poprowadzi Sławomir Borowy – właściciel agencji Asante, który pierwsze kroki w SEO stawiał w 2004 roku. Specjalista od konsultacji i realizacji strategii SEO dla dużych marek. Obok serii szkoleń z SEO i analityki internetowej był również wykładowcą projektu „Google In-ternetowe Rewolucje" oraz prowadzącym jednego z największych wydarzeń w branży -– „Fe-stiwalu SEO", który corocznie odbywa się w Katowicach.

Szkolenie pt. „SEO od podstaw, czyli jak być pierwszym w wyszukiwaniach Google?" odbędzie się 29 czerwca (czwartek) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni co-workingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij