Kilka tysięcy testerów na ulicach Warszawy- ruszył Wielki Test CarSharingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kilka tysięcy testerów na ulicach Warszawy- ruszył Wielki Test CarSharingu

Firma PANEK postanowiła podejść w sposób nieszablonowy do CarSharingu. Ponieważ jest to usługa nowa, innowacyjna i nieobliczalna, pierwszym krokiem, żeby wdrożyć ją w Polsce było powołanie testerów, którzy pomogą CarSharing udoskonalić.

Ich zadaniem jest zarejestrować się w systemie, jeździć i zgłaszać uwagi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

System do obsługi CarSharingu, aplikacja mobilna i wszystkie urządzenia, które znajdują się w samochodach wykonała francuska firma Vulog, Mimo współpracy z profesjonalnym partnerem, który obsługuje wiele europejskich dostawców CarSharingu, firma PANEK zdecydowała się na dodatkowe testy, na kilkutysięcznej grupie kontrolnej.

Zapisy do Wielkiego Testu CarSharingu przewidziano pierwotnie na 3 000 osób, jedynym warunkiem zgłoszenia było posiadanie prawa jazdy przez co najmniej rok oraz karty bankomatowej. Z czasem okazało się, że zainteresowanych jest więcej niż miejsc. Podjęto więc decyzję o zwiększeniu puli o kolejne 2 000 miejsc.

Chętnych dalej nie brakowało, dlatego przystąpiliśmy do wnikliwego przeglądania listy testerów, celem odnalezienia osób, które zapisały się kilka razy, używając różnych adresów mailowych. Podając do informacji publicznej, że pojawią się dodatkowe miejsca, w ciągu kilku dni na naszą stronę internetową weszło ponad 10 000 osób. – informuje rzecznik spółki PANEK , Katarzyna Panek.

We wtorek 20 czerwca zamknięto zapisy dla testerów, zaczął się proces walidacji, czyli sprawdzania poprawności podanych w zgłoszeniu danych.

W godzinę od wysłania informacji z linkiem do aplikacji webowej CarSharingu mieliśmy wpisane 900 osób, ta liczba stale rośnie. Nasi walidatorzy sukcesywnie sprawdzają konta i je akceptują, wiele osób wyjechało już na ulice samochodem. Z dnia na dzień w ruchu mamy coraz więcej aut. – dodaje Katarzyna Panek. 

Testerzy wyjeżdżają na ulice, kolejnym krokiem będzie uruchomienie usługi dla wszystkich warszawiaków. Będzie to miało miejsce na dniach i uzależnione jest od wstępnych wyników testów. Jeśli nie zostanie wykryta żadna poważniejsza usterka, CarSharing ruszy już w przyszłym tygodniu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij