Okno jak z Black Mirror. Polski producent zastąpi nim tablet i telewizor

Okno jak z Black Mirror. Polski producent zastąpi nim tablet i telewizor

Już niedługo czeka nas prawdziwa rewolucja. Polska firma Drutex stworzyła inteligentne okno, dzięki któremu mamy możliwość oglądania telewizji, korzystania z internetu oraz pracy na panelu dotykowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SmartWindow to nowoczesny, pierwszy na rynku produkt, który składa się z interaktywnego okna oraz jednostki sterującej, dzięki której mamy możliwość interakcji z produktem. Interaktywną matrycę LCD zamknięto w szybie, która chroni wyświetlacz przed wpływem czynników zewnętrznych. W okno wbudowano energooszczędny procesor, interfejs bezprzewodowy, WIFI oraz Bluetooth.

Do interaktywnego okna można podłączyć pendrive lub dysk przenośny z danymi multimedialnymi, klawiaturę oraz myszkę.

Polska firma stawia na inteligentne budownictwo, gdyż SmartWindow jest kompatybilne z innymi systemami i urządzeniami IoT w domu.

- SmartWindow by Drutex, to krótko mówiąc rewolucja na światowym poziomie. Nad inteligentnym systemem pracowaliśmy intensywnie od wielu miesięcy. Nasi inżynierowie, dział B+R i technolodzy opracowali technologię, o której jeszcze niedawno mogliśmy tylko pomarzyć. Zależało nam na stworzeniu produktu, który odpowiadałby potrzebom współczesnego klienta, który w coraz większym stopniu korzysta z nowoczesnych narzędzi internetowych, jest mobilny i poszukuje rozwiązań prostych i wysoce funkcjonalnych. Nasze nowe okno oferuje szereg możliwości dla domu, pracy, biura. Nasze najnowsze rozwiązanie wpisuje się w światowe trendy, ale poszerza również ofertę inteligentnych rozwiązań dotychczas oferowanych klientom. A to dopiero początek tego, co przygotowaliśmy dla naszych klientów. Kolejne innowacyjne systemy zaprezentujemy już wkrótce – mówi Leszek Gierszewski, prezes DRUTEX SA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij