W.KRUK wybrał agencję Performics do długofalowej współpracy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W.KRUK wybrał agencję Performics do długofalowej współpracy

Firma jubilerska W.KRUK podpisała długofalowy kontrakt z agencją Performics. Umowa dotyczy działań z zakresu performance marketingu oraz e-commerce dla serwisu wkruk.pl. Firmy współpracowały dotychczas projektowo.

Performics będzie odpowiadać za obsługę W.KRUK w obszarach SEO, PPC, paid social, programmatic, afiliacji, e-mail marketingu oraz zapewnienia wsparcia w zakresie analityki internetowej sklepu wkruk.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Performics współpracowała z W.KRUK na zasadach projektowych od dwóch lat, poszukując nowych rozwiązań i testując innowacyjne narzędzia w zakresie wsparcia e-commerce. Kluczem tych działań jest segmentacja użytkowników i personalizacja komunikacji. W czasie rozwijającej się współpracy Performics dodał do zakresu swoich usług dla W.KRUK m.in. afiliację, współpracę z wieloma sieciami mailingowymi oraz integrację z inteligentnymi feedami produktowymi, które na podstawie algorytmów dobierają najbardziej efektywne produkty dla każdego kanału.

- W rozwijającej się współpracy z W.Kruk zależy nam szczególnie na połączeniu dwóch światów – ponadczasowej biżuterii i twardego świata liczb i danych sprzedażowych. W warunkach bardzo silnego w branży towarów luksusowych efektu ROPO – celem naszych działań jest odwzorowanie w świecie online atmosfery, jaką stwarza profesjonalny sprzedawca w salonie W.KRUK. Bardzo się cieszymy, że wspólnie z jedną z najdłużej istniejących polskich firm możemy odtwarzać to unikatowe doświadczenie podczas zakupów online, ale przede wszystkim, że przynosimy klientowi realną sprzedaż. - mówi Tomasz Leśniak, Performance Planner

Wartość budżetu oraz termin obowiązywania umowy nie zostały ujawnione.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij