Divimove poszerza swoje usługi w zakresie marketingu online video i wkracza z werwą do performance business

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Divimove poszerza swoje usługi w zakresie marketingu online video i wkracza z werwą do performance business

Maksymalne bezpieczeństwo marki dzięki długotrwałym relacjom osobistym. To właśnie obiecuje Divimove, wiodąca w Europie firma online video, wchodząc do biznesu performance marketing na YouTube.

Wewnętrzna agencja Divimove, Brandboost by Divimove, pozwala teraz reklamodawcom na zwiększenie wydajności Influencer campaigns lub kanałów marki poprzez oferowanie usług medialnych na YouTube. W tym celu, zespół agencji działa na ponad 1 200 kanałach YouTube z sieci influencerów Divimove, zapewniając łączny miesięczny zasięgwynoszący ponad 1,5 miliarda wyświetleń. Aby zapewnić najlepszy możliwy start nowemu działowi performance business Divimove zaangażowała Petera Gamelkoorna, jako Head of Performance. Wraz z międzynarodowym zespołem ekspertów ds. sprzedaży i controllingu, poszerzał on będzie nową działalność biznesową w Europie. Jako były Country Manager and Business Developer w eBay, eDarling i Outfittery, z powodzeniem rozwinął biznes w krajach Beneluksu i w Europie Wschodniej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozpowszechnianie cyfrowych komunikatów reklamowych w w krytycznym środowisku może wyrządzić trwałą szkodę reklamującym się markom. "Nie można polegać tylko na algorytmach platform w zakresie umieszczania reklam w środowisku, które jest odpowiednie dla danej marki. Stosujemy osobiste podejście: od lat Brandboost współpracuje z influencerami z sieci partnerskiej Divimove, która jest największa w Europie. Posiada bezpośredni dostęp do ponad 1200 kanałów YouTube obejmujących wszystkie gatunki. Nasza znajomość nie tylko treści kanałów, ale także stojących za nimi osobowości, pozwala nam na sprawowanie optymalnej kontroli w czasie umieszczania reklam. Jednocześnie zobowiązujemy się do bezpiecznego rozpowszechniania reklam w przyjaznym dla marki środowisku, bez późniejszych, nieprzyjemnych niespodzianek", wyjaśnia Peter Gamelkoorn, Head of Performancew Brandboost by Divimove.

Sieć influencerów Divimove, za pomocą której reklamy mogą być teraz wdrażane przez Brandboost by Divimove, daje ogłoszeniodawcy dostęp do ponad 1,5 miliarda wyświetleń i 160 milionów subskrybentów we Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce i Hiszpanii. W przypadku stosowania reklam w formacie pre-rolls, wyświetlających się banerów i overlays na YouTube, Brandboost by Divimove opiera się na szerokim środowisku reklamowym podzielonym na tematy takie, jak żywność, uroda, gry, fitness i technologia. Do najbardziej znanych kanałów należą: największy, kobiecy, gamingowy kanał w Polsce, MagdalenaMariaMonika, jak też Juszes, popularny kanał zajmujący się tematyką lifestylową. 

Uruchomienie performance business rozszerza usługi Brandboost by Divimove na YouTube, spełniając ambicję firmy stania się silniejszą agencją 360° zajumującą się rozwiązaniami dotyczącymi komunikacji w sektorze online video. Będąc agencją oferującą pełen zakres usług - pomysłów, koncepcji, strategii, podukcji, influencer i performance marketing, agencja i jej zespół ekspertów daje partnerom reklamowym możliwość wykorzystania potencjału platform online video takich, jak YouTube dla swoich zawodowych korzyści i komunikacji marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij