UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla marki Nestlé Płatki Śniadaniowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla marki Nestlé Płatki Śniadaniowe

„Pełne ziarno pełna kasa” – to hasło ogólnopolskiej loterii prowadzonej przez agencję UNIQUE ONE dla producenta płatków śniadaniowych marki Nestlé (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.).

UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii rozpoczął się 1 lipca i potrwa do 30 września 2017 roku. Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo płatki Nestlé biorące udział w promocji (CINI MINIS, STRAWBERRY MINIS, NESQUIK, NESQUIK ALPHABET, NESQUIK DUO, CHOCAPIC, CHEERIOS MIODOWY, COOKIE CRISP, LION), a następnie dokonać zgłoszenia na stronie. W loterii można wygrać 100 lub 500 złotych, a ponieważ jest ona oparta na mechanizmie winning moments, uczestnicy od razu dowiadują się czy wygrali. Na koniec loterii wszystkie zgłoszenia będą brały udział w losowaniu pięciu nagród głównych. Każda z nich wynosi 10 000 zł.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za organizację i obsługę loterii, zaprojektowanie strony dla Polski i czterech innych krajów: Czech, Słowacji, Rumunii i Estonii oraz przygotowanie materiałów POS, które także są adaptowane na lokalne języki pozostałych czterech rynków. Promocję wspiera ogólnopolska kampania reklamowa w telewizji, internecie i na billboardach przy sklepach Tesco. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC. Za przygotowanie spotu telewizyjnego odpowiada agencja McCann oraz studio produkcyjne Orka a za kampanię na Facebook’u – dom mediowy MEC oraz agencja MEC Wavemaker.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij