Kobieta w Biznesie – spotkanie dla przedsiębiorczych we Wrocławiu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kobieta w Biznesie – spotkanie dla przedsiębiorczych we Wrocławiu

Kobieta w Biznesie to spotkania networkingowe na najwyższym poziomie. Jak ogłosiły media, pokochały je przedsiębiorcze Polki. Tematem najbliższego wydarzenia, które odbędzie się już 6 lipca we Wrocławiu, będzie budowanie marki osobistej.

Personal branding jest czasochłonnym procesem, który wymaga zaangażowania i rozwijania relacji międzyludzkich. Dlatego też warto wiedzieć, jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć zamierzony cel. Gościem specjalnym najbliższego spotkania „Kobieta w Biznesie” będzie Regina Bukowska, organizatorka warsztatów ze zmiany wizerunku oraz stylizacji, która przedstawi najistotniejsze kwestie wyglądu w biznesie i podzieli się z uczestniczkami swoim wieloletnim doświadczeniem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Inicjatorka i gospodarz spotkań, Aneta Wątor, opowie uczestniczkom o budowaniu marki przyciągającej klientów i dobieraniu wizerunku oraz umiejętności tak, aby osiągnąć sukces. Przedstawi także sposoby na poprawę pewności siebie oraz wskaże błędy w kreowaniu marki osobistej.

Podczas wrocławskiego spotkania nie zabraknie wywiadów z uczestniczkami oraz uwielbianego przez nie networkingu, który umożliwi obecnym Paniom zapoznanie się i wymianę kontaktów. Organizatorzy przewidzieli także czas na przedstawienie historii spotkań, wywiad z Reginą Bukowską oraz losowanie nagród.

Dodatkową wartością spotkania, jaką zyskają uczestniczki jest 30-dniowy program budowania marki osobistej online, o wartości 199 zł, który umożliwi stworzenie i ulepszenie marki osobistej metodą Kaizen.

Wydarzenie rozpocznie się 6 lipca, o godzinie 17:40, w Sali Cuprum Biurowca Cuprum Novum w Wrocławiu. Obowiązuje na nie rejestracja, której należy dokonać na stronie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Partnerem strategicznym spotkania jest agencja ContentHouse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij