Reklama dnia: Otwierając prezenty, każdy z nas jest dzieckiem. Volvo Truck pobiło kolejny rekord Guinessa

Reklama dnia: Otwierając prezenty, każdy z nas jest dzieckiem. Volvo Truck pobiło kolejny rekord Guinessa

Volvo Truck z pomocą trzyletniego Joela pobiło rekord Guinnessa. Zadanie Volvo polegało na odpakowaniu największej w historii paczki bez użycia narzędzi, przy czym paczka nie mogła zostać uszkodzona. Opakowanie musiało być wykonane w całości z kartonu i celofanu.

Trzylatek z załogą Volvo miał zaszczyt tworzyć historię, otwierając nowe Volvo VNL 760 mierzące ponad 21 metrów długości! Dodatkowo chłopak mógł przespać się w kabinie kierowcy i obejrzeć w niej bajkę. ;)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Ustanowienie rekordu było naprawdę niezwykłe" - powiedział Magnus Koeck, wiceprezes ds. Marketingu i zarządzania marką Volvo Trucks North America. "To, co było dla mnie najbardziej satysfakcjonujące, to fakt, że Joel jest tak bardzo podekscytowany, widząc nowy model Volvo”.

Nowa seria Volvo VNL wprowadza przełomową technologię, która zaspokaja potrzeby dzisiejszych profesjonalnych kierowców. Innowacje, które zastosowała marka pomagają w zakresie wydajności i bezpieczeństwa, jak żadne, dotychczasowe, modele.

PS

W swoich testach Volvo już raz “podjęło współpracę” z dzieckiem. W jednym z testów czteroletnia dziewczynka sprawdzała wydajność i bezpieczeństwo jednej z ciężarówek.

Więcej testów Volvo Trucks zobaczycie poniżej:

PS2

W jednej ze swoich najnowszych reklam, Volvo wykorzystuje pierwszy dzień szkoły bohaterki, aby zilustrować, jak jedna chwila może wpłynąć na całe życie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij