W roli głównej SHOKująca Malinna

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
W roli głównej SHOKująca Malinna

MediaCom z pierwszą w Polsce musicalową produkcją dla Fanta reklamującą jej nowe warianty smakowe: Shokata i Malinna. W produkcji występują ambasadorzy marki: Julia Wieniawa, Stuart Kluz-Burton, Marcin Dubiel, Adam Zdrójkowski, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi Sikorski oraz Artur Sikorski.

Twórcy występujący w produkcji są zarówno piosenkarzami, tancerzami, jak i aktorami, a ponadto sami jako dział marketingu marki mieli wpływ na jej finalny efekt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Musical to koncept niezobowiązującej produkcji reklamowej, która łączy to co dla młodych ludzi najważniejsze: taniec, muzykę, a przede wszystkim dobrą zabawę. Musical nawiązuje do całorocznej strategii, w której nowi ambasadorzy marki przejęli istniejący dział marketingu. Angażują się w jego działanie oraz zachęcają do współtworzenia kampanii przez swoich fanów. Młodzi tym razem wprowadzają swoich starszych kolegów z działu w swój unikalny, młodzieżowy, a jednocześnie bajkowy świat opisany obrazem i muzyką.

Musical ma otwarte zakończenie i to oglądający może zdecydować, za którym smakiem podąży. Ambasadorzy poszczególnych wariantów zachęcają do włączenia się właśnie w ich rytm, jedni w bałkański pełen temperamentu ukrytego pod zakrętką Shokaty, inni w elektronicznych rytmach Malinny.

Wykonawcami są muzyczne gwiazdy marki: Julia, Sylwia, Jeremi i Artur, które opowiadają słowami piosenki o owocowym świecie marki, powiększającej swoją rodzinę produktów o dwa nowe warianty smakowe. Wkład w powstanie utworu mieli konsumenci, którzy współtworzyli tekst w konkursach na kanałach marki. Na każdym etapie komunikacji konsumenci Fanta mogli współdecydować o kształcie projektu. To bajeczna opowieść pełna kolorów i wspólnej zabawy, którą tworzą młodzi zdolni ambasadorzy Fanta w przerysowanym i nieco groteskowym świecie.

Strategię oraz koncepcję kreatywną kampanii przygotował dom mediowy MediaCom. Za produkcję Musicalu odpowiedzialny jest dom produkcyjny Makata. Natomiast, za działania promocyjne i obsługę Social Media – LiquidThread.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij