DaWanda.pl i Disney realizują projekt inspirowany Myszką Minnie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DaWanda.pl i Disney realizują projekt inspirowany Myszką Minnie

DaWanda.pl - platforma z unikalnymi produktami handmade i pomysłami DIY – we współpracy z Disneyem realizuje kampanię promującą jedną z kultowych disneyowskich postaci i prawdziwą ikonę stylu - Minnie. Osią projektu jest konkurs organizowany przez DaWandę z główną nagrodą w postaci wyjazdu...

... zwycięzcy na London Fashion Week Festival (22-24.09).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Minnie jest uosobieniem szyku i kobiecości. Bohaterka od lat przypomina dziewczynom w każdym wieku, by były pewne siebie, wyrażały swoją osobowość i zawsze miały apetyt na życie. Styl Minnie jest ponadczasowy.

Konkurs organizowany przez DaWandę wykorzystuje motyw zmiany stylu Minnie na przestrzeni lat. By wziąć w nim udział, uczestnicy muszą przesłać zdjęcie własnoręcznie zaprojektowanego i uszytego stroju inspirowanego Minnie oraz opublikować zdjęcie swojego autorskiego projektu w kanałach social media, oznaczając je hashtagami #MinnieInspiruje i #DaWanda. Konkurs wystartował 19.07 i potrwa równo miesiąc - do 19.08. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 22.08. Wszelkie szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na stronie: www.dawanda.pl/mkt/minnie.

Organizatorem konkursu jest platforma DaWanda.pl, która także funduje nagrodę główną czyli dwudniowy wyjazd na London Fashion Week Festival (22-24 września) dla zwycięzcy z osobą towarzyszącą.

W ramach inspiracji około konkursowych DaWanda przygotowała także osiem tutoriali, pokazujących krok po kroku tworzenie ciekawych dodatków inspirowanych postacią Minnie, np. opaskę z brokatowymi uszami czy spersonalizowaną broszkę. Od 19 lipca do 19 sierpnia co tydzień na kanale Youtube DaWandy będzie publikowany jeden film DIY, a na platformie DaWanda.pl tutorial zdjęciowy.

Projekt realizowany przez DaWandę dla Disneya jest kolejną współpracą platformy z komercyjną marką wykorzystującą strategię content marketingową.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij