Atletki w zbrojach porównują się do nikogo w nowej kampanii Under Armour. Piękne historie opowiedziane prozą

Atletki w zbrojach porównują się do nikogo w nowej kampanii Under Armour. Piękne historie opowiedziane prozą

Under Armour to marka, o której coraz częściej głośno w mediach. W ich ostatniej kampanii udział wzięła pierwsza na świecie czarnoskóra primabalerina. Posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę! W swojej nowej kampanii marka chce złamać schemat, który panuje w świecie sportu, o co chodzi?

Jak mówią przedstawiciele Under Armour, za każdym razem, kiedy w Rio kobieta wygrywała w danej dyscyplinie, była porównywana do równie dobrego sportowca płci przeciwnej. Amerykańska marka skupiła się na historii 5 kobiet, które osiągnęły wiele w sporcie. Kampania „UNLIKE ANY” sprzeciwia się stereotypom i pokazuje, że to nie płeć, ubrania, ani kolor skóry, pozwalają osiągnąć obrany cel. Liczy się silna wola idąca w parze z miłością do wykonywanej pasji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co wyróżnia kampanie? Fakt, że marka do współpracy zaprosiła wybitnych poetów, takich jak Dominique Christina i Saul Williams, aby opisali oni historię życia sportsmenek. Zobaczcie:

Agencją odpowiedzialną za kreację kampanii jest Droga5 NY.

PS

To nie jedyna marka, która walczy z nierównym traktowaniem kobiet w świecie sportu. Nike w swojej komunikacji kierowanej do nich pokazuje, że mogą one osiągnąć wszystko, o czym tylko marzą, bo siła jest w nich! Od stycznia Training Club marki wydał cztery różne reklamy regionalne, które mówią bezpośrednio do płci pięknej, by te miały siłę zmieniać normy społeczne.

PS2

Chłopcy, tak jak dziewczynki, przynajmniej raz w życiu słyszeli, jak powinni się zachowywać, “Bo prawdziwy mężczyzna…”. W jednej z reklam AXE widzimy jednak, że schematy poddawane są pod rozważanie. Czy mężczyźnie naprawdę wypada…?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij