KiK przejmuje niemieckie filie sieci Charles Vögele

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KiK przejmuje niemieckie filie sieci Charles Vögele

Do połowy września 32 niemieckie sklepy, należące dotychczas do szwajcarskiego koncernu modowego Charles Vögele, zostaną przekształcone w nowe sklepy KiK.

Większość pracowników przejmowanych lokalizacji skorzystała z oferty pracy w nowopowstających sklepach KiK. Działania komentuje Mariusz Kulik, dyrektor generalny KiK w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zdaniem Mariusza Kulika, umowa z Charles Vögele oddaje najważniejsze założenia filozofii marki KiK. – To po pierwsze rozwój ukierunkowany na coraz większą dostępność dla klientów. W tym przypadku realizujemy go, włączając do naszej sieci kolejne atrakcyjne lokalizacje. Po drugie zaś, pozyskujemy doświadczony personel, który pomoże nam wzmacniać jeden z filarów naszej działalności: wysoką jakość obsługi, za którą cenią nas klienci we wszystkich krajach.

Dyrektor generalny KiK w Polsce zwraca także uwagę na jeszcze jeden ważny dla marki aspekt: – Powiększenie sieci KiK o nowe sklepy pozostanie nie bez znaczenia dla pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy, bo spośród wszystkich pracowników likwidowanych sklepów Charles Vögele, którym przedstawiliśmy ofertę pracy w nowych filiach sieci KiK, aż 75% ją zaaprobowało. To szczególny powód do dumy, bo pokazuje, że jesteśmy postrzegani jako atrakcyjny i wiarygodny partner na rynku pracy.

Europejska sieć KiK liczy już blisko 3 500 sklepów. W samej Polsce firma w swoim portfolio zamierza mieć około 650 sklepów, z czego ponad 170 udało się uruchomić w ciągu pierwszych 5 lat działalności na lokalnym rynku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij