Plażowanie z Sokołowem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Plażowanie z Sokołowem

6 popularnych kurortów, ogromna ilość atrakcji i tysiące gości – ruszyła 10 edycja „Projektu Plaża” telewizji TVN. Po raz kolejny partnerem projektu została firma Sokołów S.A., która przez kolejne wakacyjne weekendy zaprasza do swojej plażowej strefy.

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza nadmorskie kurorty, dostarczając mnóstwa okazji do dobrej zabawy i aktywnej rozrywki. Po sukcesie ubiegłorocznych działań, do projektu kolejny raz dołączyła firma Sokołów S.A.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W specjalnie przygotowanej strefie, Sokołów przygotował degustacje najwyższej jakości produktów, wybranych z szerokiego asortymentu firmy, m.in. steków, burgerów, produktów grillowych, parówek, przekąsek, wędlin Naturrino oraz Drób Premium. Pokazy kulinarne poprowadzi szef kuchni Dominik Moskalenko – ekspert kulinarny Sokołowa. Na aktywnych czeka animator z całą gamą konkurencji sportowych. Najmłodsi plażowicze mogą natomiast spróbować swoich sił w grach na specjalnych, dotykowych ekranach. Najlepsi otrzymają nagrody – gadżety plażowe oraz idealne na wakacje przekąski – Salami Chips, Orliki i Kabanosy Francuskie.

W strefie Sokołowa nie zabraknie również znanych osób – w soboty Dominikowi Moskalenko towarzyszył będzie Olivier Janiak, który sprawdzi, jakie dania przygotuje sokołowski szef kuchni.

Co sobotę w porannym paśmie TVN widzowie będą mogli zobaczyć relacje z nadmorskich wydarzeń w ramach „Projektu Plaża” oraz inspiracje kulinarne.

„Projekt Plaża” zagości w poniższych miejscowościach:

  • Świnoujście 15-23 lipca,
  • Darłowo 28-30 lipca,
  • Łeba 4-6 sierpnia,
  • Władysławowo 11-13 sierpnia,
  • Olsztyn 18-20 sierpnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij