home.pl z nowym serwisem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
home.pl z nowym serwisem

home.pl, największy dostawca usług hostingowych w Europie Środkowo - Wschodniej, uruchomił nowy serwis internetowy. Do końca roku jego użytkownicy będą mogli skorzystać z usług dostawcy bez żadnych opłat. Szczecińska firma wprowadziła również miesięczne abonamenty ułatwiające rozliczenia.

Nowy serwis beta.home.pl docelowo ma stać się platformą dla kilkudziesięciu internetowych usług, adresowanych do małych oraz średnich przedsiębiorstw. home.pl będzie je wprowadzał stopniowo, podobnie jak funkcjonalności na stronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa strona jest znacznie bardziej przejrzysta i posiada łatwiejszy w obsłudze interfejs, dostosowany także do potrzeb rosnącej liczby użytkowników mobilnych. Nie tylko to odróżnia go od dotychczasowego serwisu. - Stworzyliśmy zupełnie nowy panel do zarządzania usługami z uproszczoną i wygodniejszą logiką kont. Obecnie klient może się zalogować do każdej usługi za pomocą jednego unikalnego loginu, co znacząco przyśpiesza korzystanie z platformy. Ułatwiliśmy także realizację zakupów, tworząc nowy proces rejestracji usług, w tym oddając do użytku jedną z najszybszych wyszukiwarek domen na rynku – zwraca uwagę Marta Puczyńska, dyrektor działu sprzedaży i marketingu home.pl.

Wraz z nową witryną Home.pl wprowadził możliwość skorzystania z miesięcznych abonamentów na usługi, a także możliwość bezpłatnego testowania usług do końca roku. Wśród nich jest hosting. Darmowy pakiet Home Start, obejmuje certyfikat SSL, transfer bez limitu, 50GB pojemności, do 25 baz danych oraz pocztę e-mail. Za darmo przetestować można również hosting dedykowany platformie WordPress, z 10GB dyskiem SSD i nielimitowanym transferem.

Z okazji wprowadzenia nowej platformy, Home.pl zrobił także ukłon w stronę sektora e-commerce. Właściciele sklepów internetowych albo przedsiębiorcy rozważający założenie internetowej działalności, mogą bezpłatnie skorzystać z gotowej platformy sprzedażowej. W skład pakietu eSklep Start wchodzą certyfikat SSL, 50GB pojemności serwera, pozbawiony limitów transfer, jak również szeroka gama szablonów, integracja z Facebookiem czy Allegro, obsługa płatności internetowych, systemy służące do fakturowania online oraz aplikacje zarządzające magazynem.

- Jeszcze nikt na rynku nie zaoferował takiej możliwości. Dostawcy, jeśli oferowali do tej pory możliwość testów usług, to zazwyczaj nie dłużej jak na dwa tygodnie. To zbyt krótki czas zwłaszcza dla branży e-commerce, która może najlepiej ocenić stabilność funkcjonowania strony, jak i jakość wsparcia technicznego w okresach wzmożonej liczby odwiedzin. Dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i zaoferować przedsiębiorcom możliwość swobodnego korzystania z naszych usług przed najbliższe pięć miesięcy – tłumaczy Dariusz Kowalski, lider zespołu produktowego home.pl

Oprócz hostingu, certyfikatów SSL i platformy e-commerce, użytkownicy serwisu beta.home.pl mogą też skorzystać z oferty darmowych domen. Jako jedyna firma na świecie wprowadziliśmy możliwość rejestracji domeny .online za darmo. Jest to jedna z najpopularniejszych nowych domen na rynku, dzięki czemu wiele atrakcyjnych nazw jest jeszcze dostępnych do rejestracji – dodaje Dariusz Kowalski z home.pl

Nowy serwis dostępny jest pod adresem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij