„Słoneczna Stacja” w najbliższy weekend zawita na Hel!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Słoneczna Stacja” w najbliższy weekend zawita na Hel!

„Słoneczna Stacja” czyli wakacyjna trasa Telewizji Polsat oraz 4FUN.TV wystartowała! Odwiedzi największe nadmorskie kurorty, gdzie na urlopowiczów czekać będzie moc atrakcji. W weekend 28-30 lipca, specjalne miasteczko Słonecznej Stacji powstanie na Helu.

Pierwszym przystankiem na trasie Stacji było Ustronie Morskie, gdzie w miniony weekend, pomimo kapryśnej pogody, pojawiły się tłumy plażowiczów. To jednak dopiero początek gorących emocji, które dla swoich widzów oraz wczasowiczów wypoczywających nad Bałtykiem przygotowały Telewizja Polsat oraz 4FUN.TV.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zajęcia sportowe, dużo dobrej muzyki i przede wszystkim świetna zabawa – to atrakcje, które przygotowaliśmy dla wszystkich plażowiczów. W miasteczku Słonecznej Stacji są specjalne strefy, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych czekają zajęcia z animatorką, tor do skimboardu i 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide. Dla spragnionych aktywnego wypoczynku, pod sceną, przez cały dzień odbywają się konkursy i zabawy, a o gorącą muzyczną atmosferę dba DJ KarpYou. Osoby szukające chwili wytchnienia mogą odpocząć w rozbudowanej strefie relaksu z leżakami, hamakami i wiatrakami.

Podczas weekendów z pewnością nie zabraknie spotkań z gwiazdami. Na Helu pojawią się Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. O dobrą zabawę przez cały weekend zadbają również prezenterzy 4FUN.TV – siostry ADiHD oraz Marcin Łukasik, rozgrzewając publiczność ze sceny. Siostry ADiHD poprowadzą również treningi Fit and Jump na trampolinach. W piątek specjalny koncert zagra Red Lips. Do stref Słonecznej Stacji zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-16:00.

Aby zobaczyć jak bawiło się Ustronie Morskie, zapraszamy do obejrzenia foto relacji.

Kolejne przystanki „Słonecznej Stacji”:

  • Hel – 28-30.07.2017,
  • Ustkę – 04-06.08.2017,
  • Kołobrzeg – 11-13.08.2017,
  • Łebę – 18-20.08.2017.

Relację telewizyjną ze Słonecznej Stacji będzie można obejrzeć od 29 lipca w Polsacie, w każdą niedzielę o 09:30. Natomiast w niedzielne wieczory o godzinie 19:30, zaraz po Prognozie Pogody, widzowie Polsatu zobaczą felietony podsumowujące każdy weekend imprezy. Relacje ze Słonecznej Stacji będzie można również zobaczyć w Super Polsat w poniedziałki o godzinie 19:00 i w Szóstce w niedziele o 18:00. Widzowie 4FUN.TV premierowe relacje z wydarzeń zobaczą w sobotnim paśmie „Słoneczny Patrol” o godzinie 14.00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij