„Nie wyobrażam sobie życia bez niej…” – gwiazdy mówią o niezwykłych relacjach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Nie wyobrażam sobie życia bez niej…” – gwiazdy mówią o niezwykłych relacjach

Na profilach, m.in. Marty Wierzbickiej, Zosi Zborowskiej czy AdBustera pojawiły się materiały, w których te znane osoby opisują kogoś ważnego dla nich. Oglądający wideo do końca nie wiedzą, o kim mowa – może o przyjacielu, rodzinie, nauczycielu?

W ostatnich sekundach filmu dowiadujemy się, że mowa o relacji pomiędzy właścicielem i jego psem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niedawno w mediach społecznościowych na profilach osób takich jak Marta Wierzbicka, Zofia Zborowska, Marek Hoffmann (youtuber znany jako AdBuster), Julia Rosnowska, Barbara Hetmańska czy Claudia Kowalewska (znana z Instagrama jako Pochłonięta), pojawiły się krótkie filmy. Bohaterowie materiałów opisują w ich swoją relację z bliską dla nich osobą. Mówią m.in. o tym, jak się poznali, jak wspierają siebie nawzajem. Poruszają też trudny temat rozłąki i śmierci kogoś tak bliskiego. W ostatnich ujęciach okazuje się, że wideo opowiada o… psach osób występujących w materiale. Film kończy się słowami podkreślającymi, że pies to członek rodziny.

Jak pokazuje wideo, dla wielu ludzi pies to wyjątkowa istota, prawdziwy przyjaciel. Kiedy się pojawia w, zmienia bardzo wiele w życiu. Zosia Zborowska i Marta Wierzbicka nie wyobrażają sobie życia bez swoich psiaków. Na samą myśl o ich utracie, dziewczynom stają łzy w oczach. Julia Rosnowska przyznaje, że zwierzaki pomogły jej poradzić sobie z trudnymi chwilami, kiedy zamknęła się na resztę świata. Claudia Kowalewska dzięki swojemu szczeniakowi Taco lepiej zniosła trudny okres leczenia onkologicznego. AdBuster i Basia Hetmańska, od kiedy mają czworonogi, stali się bardziej zorganizowani i odpowiedzialni.

Na końcu dowiadujemy się, że twórcy tego krótkiego filmu to akcja Karmimy Psiaki. Organizatorzy projektu mają sposób na to, aby wszystkie zwierzęta były kochane i traktowane jak rodzina. Narzędziem jest Fundacyjny internetowy sklep dla Psiaków –  który 100% zysku przeznacza na pomoc bezdomnym psom. Dzięki jego rozwojowi, akcja Karmimy Psiaki będzie zdobywać coraz więcej środków na szukanie domów i wsparcie schronisk.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij