Efektywne zarządzanie czasem – klucz do sukcesu - Efektywne zarządzanie czasem – klucz do sukcesu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Efektywne zarządzanie czasem – klucz do sukcesu - Efektywne zarządzanie czasem – klucz do sukcesu

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie, istotne jest bieżące obserwowanie zachodzących zmian. Systematyczne pozyskiwanie informacji bywa czasochłonne, dlatego kontrolowanie własnego czasu jest na wagę złota. Sprawne żonglowanie swoimi zadaniami i umiejętne zamieszczanie ich w swoim...

...planie działania może stać się gwarantem sukcesu, zarówno tego zawodowego, jak i osobistego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warsztaty z zarządzania czasem będą miały miejsce podczas drugiej odsłony śniadań networkingowych, organizowanych w katowickim oddziale Idea Hub. U wielu osób planowanie ogranicza się do wpisywania pozycji w kalendarzu – te warsztaty mają za zadanie całkowicie odmienić to podejście. Prowadzący spotkanie, Wojciech Gabryelczyk przedstawi najskuteczniejsze metody, które ułatwią zarządzanie czasem oraz pomoże znaleźć odpowiedź na pytanie: jak rozplanować i maksymalnie zoptymalizować czas pracy? Warsztaty mają przede wszystkim na celu rozwinięcie praktycznych umiejętności w zakresie efektywnego zarządzania czasem zarówno w obszarze zawodowym, jak i prywatnym.

Organizowane spotkanie ma na celu udowodnić, że menedżerowie i przedsiębiorcy mogą znacznie zwiększyć swoją efektywność poprzez umiejętne planowanie i zarządzanie swoim czasem. To kompetencje, które powinny być doskonalone zwłaszcza dziś, gdy zachowanie tzw. work-life balance jest tak trudne. Warto wspomnieć, że odpowiednie zagospodarowanie czasu ma wpływ nie tylko na sukcesy zawodowe, ale również ogólne dobre samopoczucie i satysfakcję. Dlatego warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które w dużym stopniu odpowiadają za własną organizację pracy i w związku z jej natłokiem odczuwają silną potrzebę zmian.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Gabryelczyk, doradca biznesowy, business coach oraz przedsiębiorca. Prowadzący jest również ekspertem w kwestiach zarządzania relacjami i współpracą organizacji. Od 20 lat zajmuje się zwiększaniem efektywności firm i ich skuteczności w obszarze zarządzania, sprzedaży oraz rozwoju. Prelegent jest także certyfikowanym Business Master Coachem. Wojciech Gabryelczyk aktualnie sprawuje stanowisko prezesa firmy 8 Levels oraz dyrektora zarządzającego w firmie Biznes Progres.

Drugie spotkanie z cyklu śniadań networkingowych odbędzie się 1 sierpnia (wtorek) o godzinie 10.30. Warsztaty będą miały miejsce w katowickim Idea Hub usytuowanym w centrum handlowym Silesia City Center, znajdującym się przy ul. Chorzowskiej 107. Każdy uczestnik może liczyć na smaczne śniadanie, aromatyczną kawę, a także możliwość nawiązania nowych kontaktów oraz sporą dawkę wiedzy. Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona – przewidziane zostało 20 miejsc. Wydarzenie jest bezpłatne, a rejestracji dokonać można poprzez stronę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij