LiquidThread dla Trefl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LiquidThread dla Trefl

Agencja LiquidThread rozpoczęła współpracę z firmą Trefl, jednym z największych producentów puzzli i gier w Europie. Pierwszym projektem zrealizowanym w ramach nowej strategii działań Trefl w social media jest Instagra.

Po wygranym przetargu agencja prowadzi działania dla Trefl na Facebooku i Instagramie. W nowej, odświeżonej komunikacji, offline’owy świat planszowych gier przeniesiony został do online’u. W social mediowych kanałach odbiorcy angażowani są w zabawy, które oprócz rozrywki mają za zadanie edukować i dostarczać wartościowej wiedzy i ciekawostek. Jedną z aktywacji i rozwiązań wykorzystujących możliwości kanału Instagram jest tzw. Instagra – edukacyjny konkurs angażujący użytkowników w zabawę z marką, w którym odpowiadając na pytania wygrywają nagrody. Poszczególne posty w Instagrze zaprojektowane są w ten sposób, aby całość przypominała pole planszowej gry.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

LiquidThread współpracuje z firmą Trefl w zakresie kreacji i obsługi social media. Za strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów odpowiada Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij