Właściciele Jet Line kupują udziały w agencji Directors

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Właściciele Jet Line kupują udziały w agencji Directors

Michał Ciundziewicki i Marcin Maszewski, właściciele Jet Line, kupują pakiet udziałów w agencji Directors. Udziałowcami i zarządzającymi agencją pozostają: Piotr Górecki (managing creative partner) i Łukasz Myszkowski (creative director & partner). Do zarządu Directors na stanowisko CEO dołącza...

Na zdjęciu od lewej: Radek Miklaszewski, ceo, Agnieszka Jędrzejczak, client service director, Łukasz Myszkowski, creative director & partner, Piotr Górecki, managing creative partner.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

...Radek Miklaszewski, od roku związany z Jet Line jako dyrektor operacyjny SynchroLAB.

- Cały czas zmieniamy się i rozwijamy, aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego za cel strategiczny uznaliśmy integrację z podmiotem świadczącym komplementarne usługi. Szukaliśmy partnera z pozycją w branży, ale będącego niezależnym, polskim organizmem. Inwestycyjną propozycję Michała i Marcina uznaliśmy za doskonałą okazję na uzupełnienie naszych rozwiązań o nowe pola do skutecznej i kreatywnej komunikacji –  mówi Piotr Górecki, managing creative partner Directors.

- Z radością witamy Radka w zarządzie Directors. Znamy się od wielu lat. Potrafimy razem działać bardzo efektywnie, czego ostatnim przykładem jest owocna współpraca Directors i SynchroLab  – dodaje Łukasz Myszkowski.

- Zajmujemy się dobrą komunikacją, której potrzebują i ludzie, i marki. To duża satysfakcja pracować z zespołami, które się znają, lubią, uzupełniają w wiedzy i doświadczeniu i w dodatku mają już wspólne sukcesy - mówi Radek Miklaszewski, CEO Directors, nawiązując do współpracy Directors i SynchroLab dla grupy Carlsberg.

- Od 23 lat w Jet Line tworzymy przestrzeń do komunikacji. Realizujemy kampanie outdoorowe i tak pomagamy markom opowiadać historie. Wyspecjalizowaliśmy się w komunikacji w przestrzeni, a jednocześnie jesteśmy zapraszani do współpracy przy innych projektach. Uznaliśmy, że nadszedł czas na wykorzystanie tych naszych doświadczeń – mówi Michał Ciundziewicki, prezes zarządu Jet Line. - Nadal jesteśmy ekspertami od komunikacji w przestrzeni  i właśnie tę przestrzeń powiększamy o nowe obszary.

Wartość transakcji jest objęta tajemnicą handlową.

Directors została założona w 2008 roku przez Piotra Góreckiego i Łukasza Myszkowskiego,  zespół agencji tworzy 18 osób. Działem client service zarządza Agnieszka Jędrzejczak.  

Do klientów agencji należą m.in.: Deutsche Bank, Apsys, Infiniti, Grupa Carlsberg, Nutricia.

Właściciele Jet Line kupują udziały w agencji Directors

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij