4FUN.TV z gwiazdami na żywo!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
4FUN.TV z gwiazdami na żywo!

4FUN.TV przygotował w te wakacje coś wyjątkowego dla swoich widzów. Na Facebooku stacji będzie można oglądać wywiady LIVE z najgorętszymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej. Już dzisiaj, 31 lipca, o godzinie 19.00, niepowtarzalna rozmowa z Antkiem Smykiewiczem.

Rozmowa będzie do obejrzenia tylko na fanpage'u na facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

4FUN.TV jest pierwszą społecznościową telewizją muzyczną w Polsce. Teraz stacja przygotowała prawdziwą gratkę właśnie dla użytkowników social mediów. Przez najbliższe tygodnie, tylko na Facebooku 4FUN.TV, będzie można śledzić wyjątkowe rozmowy z polskimi gwiazdami muzyki. Już dzisiaj o 19.00 na patio 4FUN spotkanie z Antkiem Smykiewiczem, jednym z najciekawszych głosów młodego pokolenia.

Antek Smykiewicz to wokalista i kompozytor znany z takich przebojów jak „Pomimo burz” czy „Limit szans”. Serca publiczności podbij zajmując drugie miejsce w pierwszej edycji The Voice of Poland. W ubiegłym roku swoją premierę miała jego debiutancka płyta „Nasz Film”. Antek ma również na swoim koncie międzynarodową kooperację, która powstała we współpracy z takimi producentami jak Steve Manovski, Connor Reeves oraz Joe Kilington.

Podczas transmisji LIVE, wszyscy fani będą mieli możliwość interakcji z Antkiem, zadając swoje pytania w komentarzach pod relacją. Na pewno nie zabraknie niespodzianek. Wywiad do obejrzenia tylko na Facebooku 4FUN.TV.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij