”Młodzi bogowie” i poważne zachorowania – nowe formaty reklamowe w kampanii Prudential

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
”Młodzi bogowie” i poważne zachorowania – nowe formaty reklamowe w kampanii Prudential

Prudential wprowadza nowe formaty reklamowe do trwającej kampanii „Młodzi bogowie i poważne zachorowania”.

Od wczoraj w ponad 150 placówkach medycznych w całej Polsce można będzie zobaczyć animacje zwracające uwagę na koszty związane z chorobami, zaś na ekranach stacji telewizyjnych i w Internecie można będzie zobaczyć nowe, 15-sekundowe spoty reklamowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trwająca od 3 lipca kampania reklamowa Prudential została właśnie wzbogacona o nowe formaty reklamowe. Od wczoraj w placówkach medycznych w całej Polsce można zobaczyć animacje, rozprawiające się z pokutującym wśród Polaków mitem na temat konsekwencji poważnych zachorowań. Animacje – w dwóch wersjach, jednej dedykowanej paniom, a drugiej panom, zwracają uwagę na finansowy wymiar poważnego zachorowania i mają zachęcić do refleksji i skorzystania z odpowiedniego ubezpieczenia. Czekając na wizytę u lekarza, pacjenci mogą obejrzeć krótkie filmiki – stworzone na bazie ilustracji znanego polskiego grafika i ilustratora, Pawła Jońcy, które zderzają śmiałe wyobrażenia młodych bogów z pragmatyczną postawą kota – bohatera kampanii Prudentiala. Animacje będą wyświetlane do 30 września na 350 ekranach w ponad 150 placówkach medycznych należących do największych sieci (Medicover, Luxmed, CM Damiana, CMP, Polmed). Pojawią się również w wybranych placówkach publicznej służby zdrowia, a także w drogeriach, aptekach i szpitalach (w ramach sieci Health TV). Animowane filmy zostały przygotowane przez agencję Publicis Worldwide Polska. Za zakup mediów pod kątem animacji odpowiada dom mediowy SMG Starcom.

Z kolei od dzisiaj na ekranach telewizyjnych oraz w Internecie prezentowane będą nowe, tym razem krótsze, 15-sekundowe spoty reklamowe. Główny bohater kampanii – kot młodego boga – w żartobliwy sposób uświadamia w nich powszechny brak refleksji nad finansowymi skutkami zachorowania i zachęca do pomyślenia o ubezpieczeniu, które wesprze domowy budżet w razie choroby. Nowe spoty zostały wyreżyserowane również przez Tadeusza Śliwę, a ich produkcją, jak w przypadku pierwszych spotów zajęło się studio OTO Film. Głosu bohaterowi – kotu młodego boga – użyczył popularny aktor, Paweł Królikowski. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy SMG Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij