Malwina Wróblewska na czele Business Development w LiquidThread

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Malwina Wróblewska na czele Business Development  w LiquidThread

Od sierpnia Malwina Wróblewska stanie na czele działu Business Development agencji LiquidThread, który zajmuje się rozwijaniem produktów mediowo-contentowych.

W dziale Client Service LiquidThread Malwina pracuje od 2012 roku. Jako Project Manager prowadziła największe kampanie 360 agencji, między innymi dla klientów: T-Mobile, Coca-Cola, Deichmann, Frisco.pl, McCormick, TVN, Statoil, czy Komfort. Wcześniej w K2 zajmowała się obsługą marki Coca-Cola. Karierę w reklamie zaczynała w agencjach Harder&Harder i Fabryka Pomysłów. Malwina ma 10-letnie doświadczenie w branży reklamowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dział Business Development w LiquidThread jest inkubatorem rozwiązań mediowo-contentowych agencji. Malwina będzie odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie produktów oraz rozwijanie nowych metod niestandardowego wykorzystania mediów i efektywnego łączenia ich z kreacją i technologią.

Produkty LiquidThread są zorientowane na efekt biznesowy. To szybko wdrażalne narzędzia kreatywno-contentowe z zagwarantowaną dystrybucją mediową. Powstają w oparciu o zrozumienie potrzeb konsumentów, zaawansowaną analitykę oraz najnowsze technologie. Mają wykorzystać w pełni potencjał raz stworzonego contentu i zapewnić odpowiednią formę efektywnego dotarcia do wybranych segmentów audytorium. Ponadto, połączenie kreacji, mediów i technologii w jednych rękach usprawnia i skraca proces przygotowania kampanii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij