KielceCom Design #2

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KielceCom Design #2

Temat designu po raz drugi pojawi się na kieleckim barcampie KielceCom. 22.05 w Klubie Plejada gościć będziemy czterech prelegentów, którzy pokażą jak design ma istotny wpływ na rozwój biznesu, ale nie tylko. Na poprzednim spotkaniu o tej tematyce wzieło udział 120 osób.

Design jest wszędzie i ma coraz ciekawsze formy zastosowania i kierunki rozwoju. O tym jaka przyszłość stoi przed drukiem 3D opowiedzą dwie wiodące firmy na polskim rynku. Poznamy czym jest motion design i jak wygląda praca w studiu kreatywnym, a wszystko to w luźnej atmosferze, tak by nie tylko słuchać, ale i dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród prelegentów zobaczymy Kamila Rewieńskiego z MillStudio, który opowie o tym jak radzą sobie z problemami, nie tylko projektowymi. Robert Kaniszewski, tzw. Rokkaboy opowie czym jest projektowanie w ruchu. Michał Frączek reprezentujący Materialination przedstawi druk 3D jako prawdziwą rewolucję przemysłową, a Bartosz Barłowski z Omni3D wyjaśni jak zacząć pracę z drukiem

Udział w KielceCom jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na www.kielcecom.pl. Start, godzina 19:00, Klub Plejada mieszczący się przy Rynek 4. Partnerem wydarzenia jest SpeedUp group.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij