KielceCom Design #2

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KielceCom Design #2

Temat designu po raz drugi pojawi się na kieleckim barcampie KielceCom. 22.05 w Klubie Plejada gościć będziemy czterech prelegentów, którzy pokażą jak design ma istotny wpływ na rozwój biznesu, ale nie tylko. Na poprzednim spotkaniu o tej tematyce wzieło udział 120 osób.

Design jest wszędzie i ma coraz ciekawsze formy zastosowania i kierunki rozwoju. O tym jaka przyszłość stoi przed drukiem 3D opowiedzą dwie wiodące firmy na polskim rynku. Poznamy czym jest motion design i jak wygląda praca w studiu kreatywnym, a wszystko to w luźnej atmosferze, tak by nie tylko słuchać, ale i dzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród prelegentów zobaczymy Kamila Rewieńskiego z MillStudio, który opowie o tym jak radzą sobie z problemami, nie tylko projektowymi. Robert Kaniszewski, tzw. Rokkaboy opowie czym jest projektowanie w ruchu. Michał Frączek reprezentujący Materialination przedstawi druk 3D jako prawdziwą rewolucję przemysłową, a Bartosz Barłowski z Omni3D wyjaśni jak zacząć pracę z drukiem

Udział w KielceCom jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na www.kielcecom.pl. Start, godzina 19:00, Klub Plejada mieszczący się przy Rynek 4. Partnerem wydarzenia jest SpeedUp group.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij