Havas PR wypromuje markę Semilac

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Havas PR wypromuje markę Semilac

Havas PR wygrał przetarg na obsługę public relations Semilac, jednej z wiodących marek hybrydowych lakierów do paznokci. Agencja odpowiada za działania w zakresie komunikacji produktowej.

Polska marka Semilac należąca do spółki Nesperta posiada w swojej ofercie m.in.: lakiery hybrydowe oraz klasyczne, produkty i akcesoria do pielęgnacji dłoni, a także profesjonalne urządzenia do stylizacji paznokci. Za promocję wszystkich tych produktów odpowiada Havas PR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do zadań agencji należy opracowanie i wdrażanie strategii komunikacji budującej świadomość i wizerunek marki, bieżące prowadzenie biura prasowego Semilac oraz koordynacja specjalnych projektów kierowanych do konsumentów.

Cieszymy się, że do grona naszych Klientów dołączyła firma z branży beauty, dla której będziemy mogli realizować nie tylko kreatywne projekty PR-owe, ale również influencer oraz content marketingowe. Wierzymy, że takie kompleksowe podejście przełoży się na efektywną komunikację do konsumentów – mówi Katarzyna Kamińska, prezes Havas PR.

Semilac to odważna marka, która bardzo dynamicznie się rozwija. Nasze działania prowadzimy z profesjonalnymi partnerami, którzy rozumieją potrzeby rynku i są blisko naszych odbiorców. To pozwala nam utrzymać pozycję jednego z liderów branży, ale i stale się rozwijać – na czym nam niezwykle zależy. Wierzymy, że z Havas PR nie będziemy stać w miejscu – dodaje Paulina Piątek, Manager Działu Komunikacji/ PR Manager Nesperta.

Z ramienia agencji Havas PR zespołem konsultantów kierować będzie Agata Sander, Consulting Director Brand & Content Department.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij