Loteria TIGER Energy Drink porywa w świat!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Loteria TIGER Energy Drink porywa w świat!

Nie spać! Zwiedzać! Tiger Trip to ogólnopolska loteria, w której trzy razy można zdobyć aż 10 000 zł na energetyczne podróże. Chcesz smakować ognistej kuchni w Meksyku, poczuć się jak antyczny heros w Grecji, a może wyluzować się jak rastaman na Jamajce? TIGER Energy Drink może sfinansować Twoją...

...podróż. Wygraj i leć, gdzie chcesz!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Swoją wielką wyprawę z Tygrysem trzeba zacząć od zwykłej wycieczki do dowolnego sklepu po puszkę ulubionego TIGERA! Mechanizm akcji Tiger Trip jest wyjątkowo prosty, a nagrody – robią wrażenie!

Wystarczy kupić ulubiony wariant napoju TIGER Energy Drink i zachować paragon, który należy zarejestrować na stronie www.tigertrip.pl. Co tydzień można wygrać zapas energii – zestaw napojów Tiger, a w trzech losowaniach w ciągu trwania promocji – po 10 000 zł! Tiger zachęca, by tę okrągłą sumę wydać na szaloną podróż – w dowolne miejsce na świecie! Ale to każdy zwycięzca sam zdecyduje, jak ją wyda.

Promocja Tiger Trip uzyska silne wsparcie marketingowe w mediach i w punktach sprzedaży, ale to nie wszystko! O akcji w oryginalny sposób informują też specjalne opakowania TIGERA. Na sklepowych półkach pojawiła się już limitowana, unikalna seria puszek z grafikami przestawiającymi Tygrysa w 12 różnych, turystycznych wersjach – od TIGERA Wikinga, przez TIGERA Karatekę, aż po TIGERA na Dzikim Zachodzie. Ty też chcesz szaleć jak Tygrys na Karaibach, albo tańczyć podczas brazylijskiego karnawału w Rio? Weź udział w wielkiej loterii i leć tam, gdzie chcesz!

Czas trwania akcji: 1 sierpnia – 30 listopada 2017 r.
Agencja odpowiedzialna za obsługę akcji: Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa
Więcej informacji na stronie: www.tigertrip.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij