Animowany film krótkometrażowy stał się viralem w 24h. Wszystko za sprawą trudnego tematu, który porusza

Animowany film krótkometrażowy stał się viralem w 24h. Wszystko za sprawą trudnego tematu, który porusza

„In a Heartbeat” to krótkometrażowy film, który doceniono nie tylko za animację i ilustrację, ale także za wiadomość i ładunek emocjonalny, który ze sobą niesie. Miłość nie dba o płeć, kolor skóry i nie zna granic. To pierwsza taka animacje o tematyce LGBT, która stała się viralem w zaledwie 24h.

"In a Heartbeat" to urocza animacja o gejowskiej, nastoletniej miłości, która w ciągu 4 dni została odtworzona na YouTubie ponad 14 milionów razy. Krótki filmik studentów z Ringling College of Art: Beth Davies i Estebana Bravo. Nie usłyszymy tutaj ani jednego słowa, a sceny, które zobaczymy wyrażają więcej niż tysiąc słów. Gwarantujemy, że chusteczki będą potrzebne!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co ważniejsze, młodzi artyści na stworzenie historii potrzebowali pieniędzy. Przedstawili pomysł i poprosili ludzi w kampanii crowdfundingowej o 3 tysiące dolarów, a ostatecznie zebrali ponad 4 razy więcej!

Zdania na temat filmu są podzielone

Według attitude.co.uk, historia o nastoletniej miłości wywołała burzę w sieci. Niektórzy są zachwyceni takim przedstawieniem sprawy, inny oburzeni. Serwis dotarł nawet do opinii, według których animacja powinna być dostępna tylko dla dorosłych.

A jakie jest Wasze zdanie?

PS

Temat społeczności LGBTQ jest ciągle gorący. Z okazji 50. rocznicy zakazu dyskryminowania miłości homoseksualnej w Anglii, marka Absolut stworzyła piękną kampanię, która ma na celu podniesienie świadomości o prawach homoseksualnych. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądały plakaty akcji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij