Gi Group nowym klientem agencji Social Media London Style

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gi Group nowym klientem agencji Social Media London Style

Social Media London Style rozpoczyna współpracę z agencją pracy i zatrudnienia Gi Group. Współpraca ta obejmuje przygotowanie, wdrożenie i bieżące optymalizowanie strategii Social Media oraz wsparcie w obszarze wykorzystania narzędzi marketingu online w rekrutacji.

Social Media London Style (SMLS) to agencja interaktywna wyspecjalizowana z jednej strony w działaniach w obszarze Social Media, a z drugiej - w budowaniu strategii Employer Brandingowych w Internecie (agencja jest m.in. jedynym w Polsce Oficjalnym Partnerem Linkedin w zakresie Talent Solutions). Działania SMLS będą miały na celu przede wszystkim wzmacnianie świadomości i wizerunku marki Gi Group na polskim rynku. Do zadań SMLS będzie należało m.in. przygotowanie i wdrożenie strategii obecności Gi Group na Facebooku, agencja zajmie się też regularnym przygotowywaniem i prowadzeniem kampanii wspierających oferty pracy Gi Group w Social Mediach, jak również z wykorzystaniem narzędzi takich jak: Google Display Network, Google Search, Google Remarketing czy YouTube Marketing.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Nie jest tajemnicą, że na polskim rynku pracy zaszły w ostatnich latach ogromne zmiany. Mamy do czynienia z tzw. rynkiem kandydata, który charakteryzuje się tym, że to wykwalifikowani pracownicy przebierają w dziesiątkach dostępnych ofert pracy. Konieczne staje się więc poszukiwanie nowych dróg pozyskiwania talentów. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na współpracę z SMLS, która wesprze naszą obecność w social mediach - komentuje Magdalena Furs, dyrektor operacyjna Gi Group.

Gi Group Sp. z o.o. to polski oddział jednej z wiodących na świecie firm rekrutacyjnych, dostarczających zaawansowane rozwiązania dedykowane rozwojowi rynku pracy. W 2016 roku ponad 2500 specjalistów firmy na całym świecie pomogło ponad 12.000 klientom zatrudnić 160 tysięcy pracowników.

Gi Group w Polsce posiada 14 oddziałów i 9 tzw. SMS (mini-oddziały dedykowane obsłudze konkretnego klienta). Firma od 10 lat dostarcza setkom klientów w Polsce kompleksowe rozwiązania HR i oferuje pełen zakres usług rekrutacyjnych.

Social Media London Style Sp. z o.o. to agencja interaktywna powstała w 2010 roku w Londynie. Agencja buduje kompleksowe strategie, wykorzystujące wszelkie narzędzia online dostępne na rynku. Pomaga zaistnieć markom w Social Media, wspiera pracodawców w budowaniu strategii Employer Brandingowych w internecie. Wykorzystuje sieć do zwiększenia świadomości marki klienta, przyciągnięcia najlepszych talentów z rynku oraz zwiększenia jego sprzedaży. Agencja jest Oficjalnym Partnerem Linkedin na obszarze EMEA w zakresie Talent Solutions. W gronie jej klientów znaleźli się m.in.: Aon Hewitt, ASSA Abloy, CH2M, HID Global, Dancake, Farby KABE, Kongsberg Automotive, PKL S.A., Cement Ożarów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij