ŠKODA wspiera „FAJTERKI”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ŠKODA wspiera „FAJTERKI”

„Fajterki’’ to serial dokumentalny, stworzony przez najpopularniejszą trenerkę fitness w Polsce, Ewę Chodakowską. Jego bohaterkami są kobiety, które dzięki trenerce, jej programom treningowym, spersonalizowanej diecie oraz ogromnej dawce motywacji przeszły spektakularną metamorfozę!

Zmieniając swoje ciało, zmieniły swoje życie, stając się inspiracją i motywacją dla innych. Marka ŠKODA towarzyszy Fajterkom, będąc partnerem pierwszego sezonu serialu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Bardzo cieszymy się z tej współpracy i trzymamy kciuki za każdą z bohaterek. ŠKODA jako marka bardzo chętnie angażuje się w projekty, które wspierają, inspirują i prowadzą do poprawy jakości życia, a tym samym bezpieczeństwa. Dbając już od dawna ze ŠKODA Auto Szkołą o bezpieczeństwo na drogach, zapewniając wsparcie wielu znaczących imprez rowerowych, czy myśląc o bezpieczeństwie w górach we współpracy z TOPR, przyszedł czas na Fajterki” – komentuje Katarzyna Misztal, Specjalista ds. Komunikacji marki ŠKODA.

„Fajterki wykorzystują narzędzie, jakim jest trening do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoje życie – często zmieniają pracę, odnajdują swoje pasje, nierzadko zmienia się ich życie osobiste. To dla mnie ogromny zaszczyt, że te pozytywne zmiany tworzą się przy moim udziale” - mówi Ewa Chodakowska. 

Odcinki "Fajterek" są emitowane w każdy poniedziałek na profilu Ewy Chodakowskiej na Facebooku oraz na jej kanale YouTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij