Marvel z nieustraszonym Hasselhoffem oddaje ducha minionych dekad. Zobaczcie promocje „Strażników Galaktyki vol. 2” na Blu-ray

Marvel z nieustraszonym Hasselhoffem oddaje ducha minionych dekad. Zobaczcie promocje „Strażników Galaktyki vol. 2” na Blu-ray

Choć premiera „Strażników Galaktyki vol. 2” już za nami, to niebawem będziemy mogli nabyć wersję Blu-ray i DVD filmu. Ciekawym i dość kontrowersyjnym dodatkiem do filmu będzie zabawny teledysk do piosenki „Guardians Inferno”, w którym zaśpiewał sam David Hasselhoff.

Marvel Studios wypuszczając „Strażników Galaktyki vol. 2”, wiedziało, co robi. Reżyser James Gunn pokazał, że zabawa formą to coś dla niego. Kino familijne połączone z przygodami superbohaterów, mimo że każda produkcja wzorowana jest na komiksach. W filmie czuć klimat dawnych lat, szczególnie dzięki hitom lat 70. i 80.. ale również za sprawą wielu nawiązań popkulturowych. W filmie pojawił nieustraszony David Hasselhoff. Co więcej!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kupując wersję filmu na Blu-ray i DVD, oprócz samego filmu dostaniemy dodatkowy występ gościnny Hasselhoffa. Aktor ironicznie i z wielkim dystansem prezentuje ducha minionych dekad. Zobaczymy go w specjalnych teledysku do piosenki „Guardians Inferno”. Kreacja teledysku nas zaskoczyła!

PS

Wiemy, że tam gdzie pojawia się David jest gorąco, dlatego prezentujemy Wam inne kreacje, w których pojawił się nieustraszony aktor!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij