OptAd360 rewelacyjnie zamyka II kwartał 2017 i powiększa grono klientów o aplikacje mobilne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OptAd360 rewelacyjnie zamyka II kwartał 2017 i powiększa grono klientów o aplikacje mobilne

Wrocławski start-up założony na początku 2016 roku nie zwalnia tempa. Po II kwartale 2017 nadal osiąga zawrotne przychody, które po dwóch kwartałach 2017 r. przekroczyły 6 milionów PLN i były o 207% większe niż w analogicznym okresie 2016 r.

Obecnie do grona klientów OptAd360 (m. in. Gremi Media, czy Bonnier Business Polska) dołączają liderzy aplikacji mobilnych – Yanosik i Blix.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

OptAd360 po I kwartale 2017 osiągnął 2 miliardy żądań reklamowych miesięcznie i docierał z reklamą programmatic do 25 mln internautów, w II kwartale zwiększył zasięg do 34 mln internautów i zarządza już 3 miliardami odsłon reklamowych . Serwisy internetowe i mniejsi wydawcy to nie jedyne podmioty, którym firma pomaga zwiększać przychody. Do grona klientów dołączają Yanosik i Blix, jedne z najbardziej popularnych aplikacji mobilnych w Polsce, którym OptAd360 będzie pomagał monetyzować przestrzeń reklamową.

Jak komentuje Jakub Szczepankowski, jeden z założycieli OptAd360 – Zarówno Yanosik jak i Blix, są aplikacjami, które do tej pory świetnie radziły sobie w kwestii reklam mobilnych i dopasowania do użytkownika. Jestem przekonany, że dzięki naszemu doświadczeniu i technologii programmatic, jeszcze bardziej zwiększymy przychody naszych nowych klientów. Przed nami bardzo ciekawe zadanie i cieszę się, że będziemy mogli to zrobić razem z Yanosikiem i Blixem. Aplikacje mobilne są coraz bardziej przyjaznym narzędziem dla reklamodawców i szczególnie cenione przez użytkowników. Pierwsze efekty naszej współpracy będą widoczne za kilkanaście dni.

OptAd360 pomaga wydawcom stron internetowych i aplikacji mobilnych w monetyzacji ich serwisów. Aktywnie wspiera również promocję rynku i jego rozwój, a także edukację wydawców w zakresie modelu programmatic. Dzięki OptAd360 mali i średni wydawcy mogą zarabiać na reklamach zarezerwowanych do tej pory tylko dla największych grup mediowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij